AmDesign | Dekorian Home

Monika Szmydt
Projektantka

AmDesign

AmDesign Studio to autorska pracownia projektowa , która powstała w 2009 roku. Jej założycielką i główną projektantką jest architekt Monika Szmydt. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i elewacji obiektów prywatnych i komercyjnych. Członkowie zespołu AmDesign Studio mają świadomość , że aranżacja wnętrz jest bardzo złożonym procesem, wymagającym podjęcia wielu strategicznych decyzji. Dzięki współpracy z projektantem pracowni AmDesign  klient ma gwarancję, że wszystkie istotne zagadnienia i uwarunkowania zostaną wzięte pod uwagę. Bez względu na styl, jaki inwestor preferuje, w pracowni powstają  stylizacje wnętrz domów, mieszkań czy lokali użytkowych. Wspólnym mianownikiem pracy nad nimi są: pasja, zaangażowanie i wyczucie estetyczne projektantów AmDesign.

 

www.amdesign.com.pl

 

 

Mój ulubiony styl projektowania to... minimalizm , jest najbliższy mojej naturze dobrze się w nim odnajduję ale staram się projektować w każdym stylu i przy każdym projekcie tworzyć swój , niepowtarzalny .

W projektowaniu najtrudniejszy jest... kompromis. Pogodzenie wizji projektanta z oczekiwaniami klienta. Kiedy przystępuję do pracy nad projektem biorę pod uwagę bardzo wiele czynników, zadaję mnóstwo pytań… potem rodzi się koncepcja . Nie staram się na siłę narzucać swojej wizji, dlatego wciąż uczę się poruszać w różnych stylach , łączyć je umiejętnie, aby powstał najlepszy efekt.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest...  nie będę oryginalna i powiem: zadowolony inwestor. Moment gdy po zakończeniu prac, ani ja ani on, nie czujemy zmęczenia, a jedynie radość z efektu końcowego.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... przede wszystkim osoba, która przychodzi do mnie po pomoc w stworzeniu dla niej przestrzeni do życia lub pracy. W następnej kolejności jest natura. Uważam , że wszystko, co jej bliskie będzie bliskie doskonałości.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... powtarzalność i zadęcie.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... ciągle odkrywam nowe … ostatnio zachwyciła mnie Glamora i jej nowe podejście do fototapet. Urzekła mnie jakość materiałów i wzornictwo.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... podobno projektanci dzielą się na dwie grupy tych monochromatycznych i tych szalejących z barwami a ja… chyba jestem pośrodku. Wszystko zależy od chwili , impulsu, kontekstu.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. Jean-Louis Deniot. Uwielbiam go za umiejętność łączenia stylów.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Philippe Starck

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... nieszczęśliwa i przez resztę życia szukałabym swojej drogi .

Czas generowania strony: -1713140028,09s