Squat Architekci | Dekorian Home


Squat Architekci

Pracownia architektoniczna Squat Architekci z Łodzi gwarantuje rzetelnie opracowane projekty budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej oraz oryginalne, pełne świeżości, elegancji i nowych pomysłów projekty wnętrz.

Squat Architekci to pracownia założona przez architektów Paulinę Szewczyk i Macieja Olejniczaka. Projektanci z Łodzi oferują swoim klientom projekty domów mieszkalnych, budynków biurowych oraz użyteczności publicznej, a także projekty wnętrz domów, mieszkań, loftów, hoteli, przestrzeni komercyjnych i usługowych. W swoim portfolio mają między innymi zaprojektowane przez siebie wnętrza kawiarni, hoteli, recepcji bankowych. Architekci mogą też się pochwalić projektami konkursowymi na rozbudowę Teatru Ochoty w Warszawie oraz na opracowanie rozwiązań urbanistyczno-architektonicznych dla pięciu kwartałów Centrum Łodzi. 


squatarchitekci.pl


Mój ulubiony styl projektowania to... Jest dość zmienny. Ostatnio bliskie są mi klimaty mid-century. Najbardziej lubię wnętrza surowe, ale przełamane elementami dekoracyjnym. 

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Bycie w zgodzie z sobą i szczerość z klientem.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Jak wszyscy na koniec pracy są zadowoleni z efektu końcowego.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Wszystko ale chyba najbardziej rozmowy z pewnymi osobami.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Strach przed nieznanym i niesprawdzonym. To samo zresztą denerwuje mnie w moim projektowaniu.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca..Nie lubię marek...najchętniej zaprojektowałbym wszytko sam...ale tak się nie da.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Nie mam ulubionego koloru chociaż w projektach dominuje biały.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Jest tak wiele osób które robią piękne rzeczy...

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to..To nie faworyt ale jestem pod nieustającym wrażeniem Atelier OI.

Gdybym nie został architektem wnętrz zapewne byłbym... Myślę, że byłoby to coś związanego z muzyką lub dźwiękiem.


Czas generowania strony: -1713140955,45s