B5 Architecture & Design | Dekorian Home


B5 Architecture & Design

B5 / architecture&design to grupa projektowa z Łodzi założona przez architekta Bartosza Piłata. Tworzą ją architekci kreujący z wielką pasją przestrzeń zewnętrzną jak i wewnętrzną domów, mieszkań oraz biur.

Ich kreatywność połączona z doświadczeniem zawodowym pozwala bezbłędnie przeprowadzać klientów po różnych dziedzinach zarówno architektury jak i designu, w taki sposób, żeby owocem współpracy były unikatowe i ponadczasowe rozwiązania. Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie architektoniczne. Pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz domów i mieszkań oraz budynków o różnej funkcji i skali, takich jak:

  • Domy jednorodzinne
  • Budynki wielorodzinne
  • Budynki użyteczności publicznej
  • Budynki usługowe i handlowe
  • Hale produkcyjne i magazynowe
  • Modernizacje budynków istniejących

„Prowadzimy Klientów przez cały proces inwestycyjny, od koncepcji poprzez projekt budowlany i wykonawczy, aż po nadzór autorski. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z branży budowlanej: z konstruktorami, projektantami instalacji elektrycznych i sanitarnych kosztorysantami oraz ekipami budowlanymi. Dzięki temu możemy oferować Państwu kompleksowe usługi.”


www.b-5.pl


Mój ulubiony styl projektowania to… Nowocześnie i z pomysłem. Nie zawsze trzeba trzymać się konkretnych ram. Łączenie różnych pozornie niepasujących elementów nadaje indywidualnego charakteru.


W projektowaniu najtrudniejsze jest… Znalezienie „złotego środka”.


W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… Gdy rysunek lub wizualizacja zamienia się w rzeczywistość oraz uśmiech zadowolonego klienta, który mówi; „dobrze, że panu zaufałem”.


Inspiracją w pracy jest dla mnie… Dążenie do ideału.


W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… Wszechobecna monotonia.


Marka, która mnie nieustanne zachwyca… Chyba nie ma takiej jednej… Jest wiele, które mnie inspirują, np. Alessi, którą lubię za różnorodność kolorów i form.


Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… Kolor odzwierciedlający użytkownika, jego charakter, sposób życia.


Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Jest ich kilku, niekoniecznie wywodzą się z jednego nurtu... Zaha Hadid… Karim Rashid… Mies Van Der Rohe… Każdy z nich inspiruje mnie na inny sposób.


Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Taki, który idealnie pasuje do wnętrza,  podkreśla jego charakter lub jest w nim dominantą.


Gdybym nie został architektem zapewne byłbym… Sportowcem... Może kierowcą rajdowym albo tenisistą…

Czas generowania strony: -1713140688,67s