Dekorian Home
NOWOŚCI | 2022-07-26

Drzwi Barausse - równowaga pomiędzy jakością, designem i funkcjonalnością.

Włosi znani są ze swojego wyśmienitego wyczucia gustu. Spokojnie można stwierdzić, że są „mistrzami designu”. Widać to po wykreowanych w Italii ubraniach, obuwiu czy samochodach. Włoska myśl projektowa świetnie się ma również w świecie wyposażenia wnętrz, ale czy można zrobić sztukę przykładowo z drzwi? Zdecydowanie tak – dowodem są na to produkty marki Barausse, oczywiście rodem z półwyspu Apenińskiego.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Barausse to włoska marka klasycznych i nowoczesnych drzwi to wszystkich wnętrz. Najważniejszym motto firmy jest dostarczenie produktów o idealnej równowadze pomiędzy jakością, designem oraz funkcjonalnością.

Marka ma swoim portfolio kilkanaście kolekcji drzwi, które zaprojektowane zostały tak, aby jak najlepiej wyrażały styl i charakter dopasowany do klienta. Ogromna ilość możliwych wykończeń sprawia, że każdy znajdzie propozycje dla siebie.  W asortymencie marki Barausse są również systemy ozdobne dla całych ścian. Np. nowoczesne boiserie, w których również można ukryć drzwi.

Aby lepiej zrozumieć potrzebę dzielenia przestrzeni, kolekcje Barausse oferują drzwi oszczędzające miejsce, takie jak drzwi przesuwne w kasecie, drzwi przesuwne naścienne lub drzwi łamano-przesuwne.

Włoski design to często połączenie klasyki z nowoczesnością. Tym samym kluczem kieruje się również producent marki Barausse:

- klasyczny to ponadczasowy styl, który wyróżnia się walorami detali i wyrafinowaniem linii. Elegancja i luksus to słowa kluczowe tego stylu, który ze swej natury wymaga szlachetnych materiałów i ekskluzywnych wykończeń,

- nowoczesny styl jest ściśle związany z funkcjonalnością i estetycznym minimalizmem, w którym otoczenie stanowi połączenie podstawowych linii, materiałów i doskonałych wykończeń, w których poszukiwanie niezbędności jest cechą łączącą wszystkie te elementy.

Aby tworzyć unikalne projekty wnętrz, ważne jest, aby móc liczyć na wiarygodnych partnerów, którzy najlepiej spełnią wszystkie wymagania projektowe. Dysponując ponad 25 międzynarodowymi certyfikatami i patentami produktowymi, Barausse jest idealnym dostawcą drzwi i rozwiązań służących oddzielaniu przestrzeni łączących funkcjonalność, estetykę, styl, jakość i dbałość o międzynarodowe przepisy.

Drzwi są standardowo wyposażone w zamek magnetyczny pod klucz i zawiasy ukryte. Można je również wyposażyć w zamek na wkładkę lub zamek WC z szerokiej gamy klamek. To tylko niektóre z przykładów możliwych dodatków, które wszystkie, tam samo jak same drzwi, wykonane zostały starannie z najwyższej jakości materiałów.

Czas generowania strony: -1660680943,27s