Creadoor | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

CREADOOR

Umiejętne połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną technologią to jedna z wielu zalet marki Creadoor, która może poszczycić się: ekskluzywnymi drzwiami, meblami oraz zintegrowanymi zabudowami wewnętrznymi z grafiką 3D.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Grafiki Creadoor wyróżnia wyraźnie widoczna oraz wyczuwalna głębia, dzięki której każdy produkt zyskuje niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Podłożami dla tych fantastycznych grafik są powierzchnie drewniane, fornirowane oraz lakierowane, a sam wzór jest przygotowany w dowolnym kolorze z palety barw RAL/NCS. Dzięki nowoczesnym powłokom można także uzyskać strukturę i barwę chromu, rdzy lub takich metali jak np. mosiądz.

Pasjonaci znad Wisły

Creadoor to przede wszystkim ludzie - zespół składający się z wybitnych technologów, grafików, projektantów wnętrz oraz doskonałych rzemieślników. To również połączenie różnych światów: designu, najnowszej technologii, tradycyjnej sztuki produkcyjnej opartej na doświadczeniu oraz szlachetnej technice obróbki drewna.

Szyte na miarę

Wszystkie produkty Creadoor wykonywane są na wymiar, zgodnie z projektem marki lub zewnętrznego projektanta. Do wykonania drzwi wykorzystywane jest wyselekcjonowane oraz sezonowane drewno sosnowe. Meble oraz panele ścienne wykonane są z najwyższej jakości materiałów stolarskich. Wykończone są one dowolnym fornirem lub lakierem kryjącym w wybranej połyskowości (mat, półmat, połysk). W przypadku elementów tapicerowanych istnieje możliwość użycia materiału wskazanego przez klienta.

Spersonalizowany projekt

Marka Creadoor specjalizuje się również w przygotowywaniu unikatowych projektów graficznych na zamówienie, które mogą znaleźć się zarówno na ścianie, drzwiach, jak i dowolnie zaprojektowanym meblu. Dzięki formie graficznej, która swoją dowolnością wpasowuje się w klimat wielu stylów, każdy może wyrazić siebie, swoje pasje i upodobania. To wystarczy by za pomocą obrazu opowiedzieć niepowtarzalną historię…

Produkty marki Creadoor dostępne w salonach Dekorian Home. Zapraszamy!

Czas generowania strony: -1713903412,98s