Quarella | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

QUARELLA

Quarella to włoska marka z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją produkująca płyty na bazie kwarcytu. Jej produkty inspirowane są krajobrazem i architekturą Włoch.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Można je spotkać prywatnych apartamentach na całym świecie oraz wyjątkowych obiektach komercyjnych: Gare du Nord w Paryżu, Riviera Mall w Moskwie czy lotniskach w Londynie, Hong Kongu i Las Vegas. Quarella powstała jako rodzinna firma, założona przez trzech braci, w 1965 roku w Weronie. Przez lata marka wypracowała sobie świetną renomę i popularność. Obecnie działa na rynkach w 60 krajach – w Europie, Ameryce Północnej i Środkowej oraz Dalekim Wschodzie. Stale współpracuje z międzynarodowymi pracowniami architektonicznymi, takimi jak Foster and Partners oraz 5+design.

Firma od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją płyt na bazie kwarcytu, a także marmuru. Miejsce ich pochodzenia nie jest przypadkowe – asortyment Quarelli to szlachetnie wykonane produkty z najlepszych surowców, oddające koloryt włoskich miast i miasteczek, inspirowane architekturą Werony, Rzymu i Wenecji. Płyty Quarelli powstają w zgodzie z tradycją, ale cechują się precyzją wykonania, współczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. Oprócz walorów technicznych produkty Quarelli dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej o różnych fakturach i wykończeniach. Ich wzory i kolory – stale uzupełniane o nowe odcienie – można z łatwością dopasować do wnętrz o różnych stylach: zarówno przestrzeni minimalistycznych, jak i tych o charakterze glamour.

Blaty kuchenne i łazienkowe, powierzchnie ścian, posadzek, schodów, parapety, listwy podłogowe czy obudowy kominków – produkty marki Quarella dzięki swoim walorom technicznym mają szerokie zastosowanie. Są to płyty składające się w 95% z surowca naturalnego, które dzięki dodatkowym materiałom są wyjątkowo odporne i trwałe.

Włoska marka to również firma, która dba o środowisko, dlatego wszystkie produkty Quarelli posiadają ekologiczne certyfikaty GREENGUARD i GREENGUARD GOLD. Więcej informacji na temat marki można znaleźć na stronie internetowej www.quarella.com.pl. 

Czas generowania strony: -1713158955,86s