Light is Life – to motto, które przyświeca twórcom marki, już od początku jej istnienia. Założona w 1979 w Übach-Palenberg w Niemczech firma SLV jest obecnie jedną z najlepiej prosperujących marek oświetleniowych w Europie.

A wszystko zaczęło się od zwykłej, dziecięcej wręcz radości płynącej z zabawy światłem. Fundamentem dla powstania firmy były bowiem urządzenia dające kolorowe efekty świetlne, a także przedmioty o charakterze dekoracyjnym. Obecnie Spotline, będący wyłącznym dystrybutorem marli SLV w Polsce, ma w ofercie najwyższej jakości rozwiązania, łączące najnowszą technologię ze współczesnym designem. Dodatkowym atutem marki jest jej niezwykle bogaty asortyment, w którym obok eleganckiego oświetlenia wnętrz, znaleźć można rozwiązania dla przestrzeni otwartych i ogrodów. Mnogość rozwiązań stylistycznych sprawia, że zarówno zwolennik minimalizmu, jak i wielbiciel wnętrz w typie eklektycznym, znajdzie coś dla siebie.

Z produktów marki Spotline korzystają także projektanci przestrzeni komercyjnych czy publicznych, w których podkreślenie walorów miejsca czy eksponowanych w nim elementów  jest sprawą nadrzędną, np. poprzez wykorzystanie specjalistycznych systemów oświetlenia dzieł sztuki.

Klienci doceniają markę za dbałość o jakość wykonania i dobre wzornictwo. Globalny zasięg jej produktów jest imponujący, od prestiżowych hoteli Europy zaczynając, poprzez amerykańskie luksusowe sklepy, na apartamentowcach w Hong Kongu kończąc.

Z produktami Spotline zapoznać się można na stronie www.dekoluce.pl.