Vadain | Dekorian Home
TOP MARKI | 2022-02-28

VADAIN

Każdy, kto szukał kiedyś wysokiej jakości tkanin do wykończenia swojej inwestycji musiał zetknąć się z tą marką. Vadain na rynku polskim działa już od ponad 20 lat i nigdy nie zrezygnowała z jasno postawionego na początku działalności celu – produkcji wysokiej jakości dekoracji okiennych dostosowanych do potrzeb klientów.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Vadain jest częścią holenderskiego holdingu Venture Group, a w samej Polsce można ją zobaczyć lub zamówić w ponad 500 salonach. Bogate doświadczenie firmy umożliwia przygotowanie zamówień zarówno standardowych, jak i projektowych, typowo spersonalizowanych. Dekoracje okienne Vadain trafiają do tysięcy domów i mieszkań oraz instytucji komercyjnych jak np. hotele czy restauracje.

Marka cały czas inwestuje w rozwój asortymentu oraz nowinki technologiczne – czy te związane z parkiem maszynowym, czy samym składem i przygotowaniem materiałów. Na obecną kolekcją składa się ponad 200 różnego rodzaju tkanin. To wszystko dlatego, że w firmie mocno wieży się w to, jak bardzo ważną rolę w aranżacji wnętrz pełnią właśnie tkaniny, a zwłaszcza te stanowiące dekoracje okienne.

Każdego roku Vadain stara się wprowadzać 2 nowe duże kolekcje. Taka konsekwencja, podążanie za trendami oraz docenianie klasycznych, ponadczasowych rozwiązań sprawiły, iż obecny asortyment to poda 2000 kolorów z różnego rodzaju tkanin.

Czas generowania strony: -1713907158,64s