SHE-ART | Dekorian Home
logo dekorianhome

SHE-ART

Założycielką pracowni SHE - ART jest Anna Łuksza, która pracuje w zawodzie od 25 lat. Ukończyła Politechnikę Białostocką Wydział Architektury i Urbanistyki z tytułem mgr inż. arch.


,,Do 2004 roku pracowałam w różnych firmach i biurach architektonicznych , w których zdobywałam doświadczenie , miedzy innymi w Gdańsku i Warszawie. W 2004r. zdecydowałam się założyć własna działalność i tak powstała firma SHE-ART Aranżacja Wnętrz Anna Łuksza, która od 16 lat spełnia marzenia o pięknych wnętrzach" - deklaruje założycielka pracowni.


https://www.facebook.com/sheartannaluksza/


Mój ulubiony styl projektowania to... nowoczesny ale również odnajduje się w projektowaniu klasycznych wnętrz.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... jakoś nigdy nie widziałam ,żeby coś było najtrudniejsze. Czasami zdarza się że nie mam pomysłu na dane pomieszczenie , ale to kwestia czasu kiedy pomysł przychodzi do głowy i jest to zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. :)

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... zobaczyć ten błysk w oku Inwestora , kiedy wszystko mu się podoba. :)

Inspiracją w pracy jest dla mnie... wszystko.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... nie ma czego takiego co by mnie denerwowało, bo skupiam się na swojej pracy a nie innych.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... każda z marek zawsze ma coś  w swojej ofercie co mnie zainspiruje.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... kolorystykę wnętrza dopasowuję do oczekiwań Inwestora , a jeśli chodzi o moje prywatne preferencje to bardzo lubię wszystkie odcienie szarości.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. Le Corbusier.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żebym robiła coś innego w życiu. :)