Smolik i Wiatrowska Architektura Wnętrz | Dekorian Home

Smolik i Wiatrowska Architektura Wnętrz

Jesteśmy duetem projektowym z Miasta Szkła. Pomagamy realizować marzenia naszych klientów o dopasowanych do potrzeb i finansów wnętrzach. Przetestowałyśmy wiele rozwiązań, współpracując z doświadczonymi wykonawcami, stolarzami oraz innymi specjalistami z branży wnętrzarskiej. Nasze indywidualne podejście i wiedza, którą poświęcamy każdej inwestycji, pomaga wykreować wymarzone wnętrza, w których nasi klienci mogą poczuć się przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie.


Projektujemy wnętrza na podstawie budżetu, na jaki przygotowany jest klient. Wiemy, że dzięki temu, że kontrolujemy budżet na każdym etapie współpracy, nasi klienci są w stanie zrealizować swój projekt w 100%.  Codziennie chcemy ulepszać swoją pracę i rozwijać się kreatywnie dlatego współpracujemy i szkolimy się z najlepszymi architektami wnętrz w Polsce.

Aleksandra Smolik i Paulina Wiatrowska
smolikwiatrowska.pl

Nasz ulubiony styl projektowania to… każdy styl! Nie ograniczamy się do jednego stylu we wnętrzach, każdy z nich posiada elementy, które lubimy projektować.

W projektowaniu najtrudniejsze jest… łączenie wielu zadań naraz. Kreatywna praca nad wnętrzami przeplata się z projektami technicznymi, kontrolowaniem budżetu, kontaktowaniem się z wykonawcami, dbaniem o relacje z klientami, wsparciem na każdym etapie realizacji projektu i wiele, wiele więcej.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… odkrywanie potrzeb naszych klientów, łączenie wspólnych pomysłów w całość i radość inwestorów, kiedy efekt końcowy jest strzałem 10-tkę!

Inspiracją w pracy jest dla nas... nasz klient, jego potrzeby oraz styl życia. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb, aby jak najlepiej poznać marzenia i oczekiwania domowników.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… brak dbania o pieniądze klienta. Nawet najpiękniejsze wizualizacje tracą sens, kiedy klienci nie są w stanie zrealizować projektu  z powodu kilkakrotnie przekroczonego budżetu, na który nie byli przygotowani.

Marka, która nieustannie zachwyca... to polska marka tapet Wonderwall Studio, która często gości w naszych projektach. Odważne, sporych rozmiarów  wzory, zachwycają malarskim charakterem, różnorodnością oraz dbałością o detale.

Naszym ulubionym kolorem we wnętrzu jest... czerń. Najlepiej zestawiona z bielą, odcieniami beżów lub szarości. Dzięki takim połączeniom kolorystycznym jesteśmy w stanie stworzyć ponadczasowe wnętrza, które w zależności od proporcji wybranego koloru, mogą być bardziej drapieżne, kontrastowe lub spokojne i delikatne.

Nasza ulubiona zagraniczna architektka wnętrz to... Karin Bohn. Zaraża uśmiechem i optymizmem. Każdy jej projekt ma swój indywidualny charakter. Porusza się płynnie między różnymi stylami wnętrzarskimi, mając zawsze na uwadze potrzeby osób, dla których kreuje wnętrza.

Nasz faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... Karim Rashid. Jego energetyzująca osobowość oraz niezwykłe projekty są dla nas ogromną inspiracją.

Gdybyśmy nie zostały architektkami wnętrz, zapewne byłybyśmy… projektantkami form użytkowych.

Czas generowania strony: -1702061427,75s