W krainie baśni | Dekorian Home
TRENDY | 2017-12-04

W krainie baśni

Prezentowany moodboard łączy obowiązujące w tym roku trendy: piękno białego marmuru Calacatta w „interpretacji” blatów Laminam, botaniczne wzory liści figowca lub ciemnej tropikalnej dżungli w grafikach Glamory oraz metaliczną połyskliwość tapet Giardini. Zestawienie ma przywodzić na myśl zapomnianą baśń o tajemniczym lesie, w którym większość z nas chciałaby się zaszyć po wyczerpującym dniu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter
I oto jak zaczyna się krótka opowieść. Ciemne podłogi Designflooring w kolorze pociemniałej kory dębowej prowadzą nas do miękkiego dywanu Epic Carpets Yeti 800, którego nierówna faktura kojarzy się z leśnym runem. Ściana z grafiką Glamory jest wyznacznikiem strefy wypoczynkowej, a ogromne liście figowca zapewnią nam wytchnienie. Sąsiednie ściany pokryte metaliczną tapetą Giardnini odbijają światło z lamp Artemide - metaliczny połysk obłych form modeli Skydro i Mercury przypominają olbrzymie krople rosy umieszczone, tym razem, na suficie. Efekt ten wzmacniają okrągłe, jak leśne źródełka, lustra BMB Italy. Biel Cava Callacatta oraz cieniowana powierzchnia Calce Nero przywodzą na myśl wymyte kamienie w leśnym strumieniu…. a farby marki Para łączą wszystkie elementy.
Małgorzata Baranowska
ART LINE


Projektowanie Wnętrz „ART LINE” działa na terenie województwa opolskiego i Polski Południowej od 2012 r. Zajmuje się aranżacją i architekturą wnętrz oraz realizacją projektów wnętrz prywatnych i publicznych, mieszkalnych i użytkowych. "Dziesiątki ukończonych projektów pozwoliło nam poznać preferencje klientów, które dziś są dla nas wskazówkami w drodze do idealnego wnętrza. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Projektujemy w każdym stylu: nowoczesnym, minimalistycznym, klasycznym, glamour czy industrialnym".


    Czas generowania strony: -1708547603,83s