AW DESIGN Biuro Projektowe Anna Wojciechowska | Dekorian Home


AW DESIGN Biuro Projektowe Anna Wojciechowska

Pracowania projektowa AW DESIGN to pracownia, która próbuje wyprzedzić ducha czasu. Miejsce, gdzie dzięki ciągłej ewaluującej wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzy nietuzinkowe, gustowne, przyjemne oraz funkcjonalne wnętrza, które sprawiają, że użytkownicy czują się dobrze w swojej przestrzeni. Głównym projektantem, jak i założycielem firmy jest Anna Wojciechowska absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Debiutowała wystawą malarską w 2010 roku. Mająca realizacje projektowe w całej Polsce i za granicą.


https://www.instagram.com/anna_awdesign/


Mój ulubiony styl projektowania to... nie mam sprecyzowanego stylu, w którym się poruszam. Staram się sprostać oczekiwaniom klienta. Myślę jednak, że bliżej mi do nowoczesnych rozwiązań.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... presja czasu jak i zmieszczenie się w założonym budżecie.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... moja satysfakcja i radość klienta na widok końcowego efektu. Słucham, czego oczekują ode mnie, przetwarzam w głowie na obrazy i tą wyobraźnię przelewam na ekran komputera. Kiedy na ekranie robi się ciekawie, wtedy właśnie czuję tę satysfakcję i to jest bardzo przyjemne. Miłe również to, że klienci wracają, bym tworzyła dla nich nowe realizacje.

Inspiracją w pracy są dla mnie... podróże, otaczająca mnie przestrzeń, przyroda, jak i ludzie. Różnego rodzaju szkolenia, czy targi organizowane dla osób związanych z branżą dekorowania wnętrz.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... zachowawczość w kolorystyce. Choć na przestrzeni lat zauważyłam, iż nasze młodsze pokolenie coraz bardziej przychylne odważniejszym, niestereotypowym rozwiązaniom.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... to włoskie rozwiązania, gdzie można dostrzec zabawę kolorem, fakturą, jak i niebanalnym kształtem, zachowując klarowny oraz nieprzesadzony styl. Jestem pełna podziwu dla jakości materiałów i precyzji ich zastosowania.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... zawsze próbuję tworzyć w taki sposób, aby po wejściu do pomieszczenia poczuć się przyjemnie bez względu na to, czy kolorystyka jest w barwach ciemnych, czy jasnych.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… włoscy projektanci, architekci, którzy moim zdaniem wielokrotnie wyprzedzali swoim kunsztem design na każdej płaszczyźnie kreatywnego tworzenia.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… nie ma konkretnego faworyta. Ciągle odkrywam nowych designerów, którzy inspirują mnie swoją kreatywnością. Odkrywam również nowe produkty, które zachwycają pomysłowością wykonania.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... malarką, makijażystką, kreatorką mody – nie wiem. Wiem natomiast, że byłoby to coś, co związane jest tworzeniem.


Czas generowania strony: -1713139505,24s