Interior&Art | Dekorian Home


Interior&Art

Katarzyna Poprawska, założycielka pracowni Interior&Art, stara się sprostać wymaganiom klientów, którzy cenią sobie niebanalne wnętrza. Nie lubi schematów oraz powtarzalności. Jest pasjonatką, a jej misją jest stworzenie wnętrz, w których klienci dobrze będą się czuć.


Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym...  nieszczęśliwa 😉

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Marco Constanzi, Philippe Starck.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Zespół architektów Yodezeen.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... kolor drewna, odcienie natury… A także ciemne odcienie szarości, brązów, które nadają klimat w projektowanej przestrzeni.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... hmmmm trudne pytanie bo takich marek jest sporo. Są to jednak mimo wszystko marki włoskie.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... wszechobecność białej kuchni w połysku😉 Zdaję sobie jednak sprawę, że w wielu, jeśli nie w większości przypadków, jest to definitywny i nieodwracalny wybór klienta. Projektant nie może zapominać, że tworzy przestrzeń w której to inwestor ma się dobrze czuć.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... natura, podróże, muzyka.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... sam proces tworzenia oraz zadowolenie klienta. Obserwowanie, jak to, co stworzyliśmy zaczyna się materializować, nabierać rzeczywistych kształtów.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... realizacja, szczególnie gdy w proces zaangażowane są firmy/osoby współpracujące ze sobą po raz pierwszy.

Mój ulubiony styl projektowania to... nowoczesny i industrialny.

Czas generowania strony: -1721123833,84s