Interior&Art | Dekorian Home

Interior&Art

Katarzyna Poprawska, założycielka pracowni Interior&Art, stara się sprostać wymaganiom klientów, którzy cenią sobie niebanalne wnętrza. Nie lubi schematów oraz powtarzalności. Jest pasjonatką, a jej misją jest stworzenie wnętrz, w których klienci dobrze będą się czuć.Mój ulubiony styl projektowania to... nowoczesny i industrialny.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... realizacja, szczególnie gdy w proces zaangażowane są firmy/osoby współpracujące ze sobą po raz pierwszy.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... sam proces tworzenia oraz zadowolenie klienta. Obserwowanie, jak to, co stworzyliśmy zaczyna się materializować, nabierać rzeczywistych kształtów.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... natura, podróże, muzyka.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... wszechobecność białej kuchni w połysku😉 Zdaję sobie jednak sprawę, że w wielu, jeśli nie w większości przypadków, jest to definitywny i nieodwracalny wybór klienta. Projektant nie może zapominać, że tworzy przestrzeń w której to inwestor ma się dobrze czuć.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... hmmmm trudne pytanie bo takich marek jest sporo. Są to jednak mimo wszystko marki włoskie.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... kolor drewna, odcienie natury… A także ciemne odcienie szarości, brązów, które nadają klimat w projektowanej przestrzeni.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Zespół architektów Yodezeen.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Marco Constanzi, Philippe Starck.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym...  nieszczęśliwa 😉

<