Koziej Architekci | Dekorian Home
Magdalena Koziej
Architekci

Koziej Architekci

Pracownia Koziej Architekci specjalizuje się zarówno w projektach obiektów użyteczności publicznej, jak i architekturze mieszkaniowej. To architektura szyta na miarę.

Pracownia Koziej Architekci specjalizuje się zarówno w projektach obiektów użyteczności publicznej, jak i architekturze mieszkaniowej. W swoim portfolio posiada projekty lokali gastronomicznych, obiektów handlowych, biur, hoteli, kompleksów wystawienniczych i konferencyjnych, obiektów edukacyjnych oraz domów jednorodzinnych. Działalność pracowni obejmuje także kompleksowe projekty domów oraz architekturę wnętrz.

www.koziejarchitekci.com

Mój ulubiony styl projektowania to... Lubię prostotę i szczerość w projektowaniu. Kiedy pojawia się myśl przewodnia dotycząca konkretnego projektu, konsekwentnie należy za nią podążyć. Nie potrafię wskazać konkretnego stylu, bo najbardziej lubię po prostu dobre projekty i potrafię je docenić w każdej z estetyk. 

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Najtrudniejsza w projektowaniu jest współpraca z człowiekiem, który nie wie, na czym polega projektowanie i nie mam na myśli tylko klientów.  

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Cały proces jest przyjemny. Moment, kiedy rodzi się pomysł, przybiera formę i moment, kiedy idea się materializuje, czyli realizacja projektu.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Inspirują mnie ludzie, obserwuję ich zachowania, jak lubią spędzać czas. Inspirują mnie też inne projekty. Ważne jest odczuwanie architektury, dlatego przebywanie w ciekawych miejscach jest rozwijające. 

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Nie tylko w polskich, w każdych projektach denerwuje mnie robienie rzeczy na pokaz, przesyt, wyczuwa się wtedy taką nieszczerość, że „coś” zrobione jest na siłę. Bezmyślne naśladowanie trendów też mnie irytuje. Podobnie stereotypy, bo to bardzo ogranicza.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Normann Copenhagen, Mutina, E15, Moroso.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Światło.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Patricia Urquiola, Mathieu Lehanneu.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Patricia Urquiola, Tom Dixon.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... Nieszczęśliwa.

Czas generowania strony: -1686383956,00s