Harlequin | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

HARLEQUIN

Firma Harlequin specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych kolekcji tapet oraz materiałów na firany, pościele, zasłony czy kanapy. Motywy charakteryzują się ponadczasowym stylem oraz elegancją. W kolekcjach znajdziemy nowoczesny design, lata 60-te, 50-te, motywy geometryczne, roślinne, Art Deco jak i projekty dedykowane do pokoju dziecięcego. Dodatkowym atutem jest ciekawa kolorystyka oraz przystępne ceny, dzięki czemu marka Harlequin jest tak ceniona w Europie oraz na Świecie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Angielska marka tapet – Harlequin powstała w latach 60-tych i obecnie wchodzi w skład grupy SandersonDesign Group. Grupa powstała z myślą o sprzedaży elementów dekoracji wnętrz o wysokiej jakości i trwałości, w jej skład wchodzą m.in. Anthology, Clarke&Clarke, Morris&Co, Sandeson, Scion i Zoffany.

Producent zapewnia nie tylko szeroki wybór tapet, tkanin, ale również wysoką jakość jak i ciekawe wykończenia powierzchni. W ofercie znajdziemy produkty o interesujących wykończeniach np. tłoczenia, nowoczesne techniki druku, efekty metaliczne, struktury, tłoczenia oraz błyszczące kryształki. Każdy znajdzie swój ulubiony motyw, który niewątpliwie ożywi wnętrza w domu, biurze lub salonie sprzedaży. Dostępne są różne rozmiary, co ułatwi idealne dopasowanie.

Coraz więcej producentów dba o ludzkie zdrowie podczas produkcji oraz o to, aby materiały były przyjazne dla środowiska naturalnego, tak samo jest w przypadku kultowej marki Harlequin.

Czas generowania strony: -1713908152,55s