Paweł Liszewski | Dekorian Home

Paweł Liszewski
Projektant

Paweł Liszewski

Wierzę, że każde wnętrze jest piękne – wystarczy tylko to piękno z niego wydobyć, deklaruje projektant. Jestem artystą, malarzem, projektantem wnętrz i wielkim pasjonatem piękna. Ukończyłem Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, w 2015 roku zdobywając stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych. Projektowaniem i aranżacją wnętrz zajmuję się od 2009 roku. Na swoim koncie mam wiele realizacji – mieszkania, apartamenty, domy jednorodzinne oraz lokale usługowe. W swoich projektach zawsze staram się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, uwzględniając upodobania i preferencje klientów. 


W mojej ofercie proponuję projekty wnętrz mieszkań, apartamentów oraz domów jednorodzinnych, lokali handlowych i usługowych. Oferuję także projektowanie wybranych pomieszczeń w danej inwestycji, mebli kuchennych, szafy, garderoby. W pracy uwzględniam bieżące trendy oraz preferencje klientów tak, aby czuli się w swoim wnętrzu wyjątkowo. Współpracuję z wieloma renomowanymi dostawcami materiałów wykończeniowych oraz wykonawcami. Przygotowuję specyfikację oraz kosztorysy potrzebnych materiałów, a także prowadzę nadzór nad wykonywaną inwestycją.

Mój ulubiony styl projektowania to… Jest wiele stylów, które mi się podobają, ale jeśli miałbym wybrać z tej grupy dwa ulubione, byłyby to eklektyczny i industrialny. 

W projektowaniu najtrudniejsze jest… Bycie psychologiem. 

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest… Początek, kiedy zajmujemy się kreacją czegoś nowego i niepowtarzalnego oraz koniec, kiedy dodajemy „wisienki na torcie” do sesji zdjęciowej.

Inspiracją w pracy jest dla mnie… Jestem nie tylko projektantem wnętrz, ale również artystą malarzem, w malarstwie inspirujące jest dla mnie wszystko co mnie otacza, ludzie, muzyka, moda, przyroda i również w projektowaniu się to sprawdza.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie… Zazwyczaj nie skupiam się na tym, co mnie denerwuje, a na tym co mi się podoba.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca… Jest ich wiele, nie mam swojej ulubionej.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest… Biel i kontrast kolorystyczny. Myślę, że jest to spowodowane zachwytem nad  południem Europy, białą kubiczną architekturą i kolorowymi bugenwillami. 

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to… Le Corbusier za ponadczasowe i niestarzejące się formy.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Karim Rashid, nie tylko ze względu na produkt, ale również osobowość. 

Gdybym nie został architektem wnętrz zapewne byłbym… Nie jestem architektem, jestem malarzem i projektantem, gdybym nie został projektantem byłbym malarzem.

Czas generowania strony: -1713136940,67s