| Dekorian Home

MAD ROWAN Studio

Magdalena Mazurkiewicz - architekt, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Założycielka pracowni MAD ROWAN studio, gdzie powstają projekty wyjątkowe, skrojone na miarę. W swoich dziełach poszukuje kontekstu, funkcjonalności, charakteru dla każdej przestrzeni. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala jej na swobodne poruszanie się po zagadnieniach projektowania wnętrz i profesjonalne podejście do każdego projektu.


https://www.madrowan.com/ 

Mój ulubiony styl projektowania to... minimalizm połączony z funkcjonalnymi rozwiązaniami. W procesie projektowym bardzo ważne jest dla mnie to jak użytkownicy danej przestrzeni będą w niej funkcjonować.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... dla mnie projektowanie to sama przyjemność. Jeśli pojawiają się zagadnienia do rozwiązania to nie nazywam ich trudnymi... traktuję je jako zadania, które należy wykonać.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... dla mnie jest to praca z materiałami, ich fakturami, wzorami oraz praca nad układami funkcjonalnymi.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... często moda, ale co ciekawe czerpię również inspiracje z rozmów z moimi klientami. Urzeczywistniam ich marzenia. Dodaję do tego swoją wiedzę o architekturze, funkcjonalne rozwiązania...

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie...
brak funkcjonalności... ale to zdarza się nie tylko w polskiej architekturze...

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Fritz Hansen.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... stawiam na połączenie barw. Według mnie jeden kolor nie buduje atmosfery wnętrza. To właśnie gra kolorów, światła i faktur tworzy porządany efekt. Mam kilka takich ulubionych połączeń :)

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Mies van der Rohe, Arne Jacobsen.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… Tom Dixon, Patricia Urquiola.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym...
projektantem mody :)

Czas generowania strony: -1656984331,71s