Cleoni | Dekorian Home
TOP MARKI | 2017-10-30

CLEONI

Twórcy marki Cleoni podkreślają, że nadrzędnymi wartościami, którymi kierują się w swojej pracy są: piękno, innowacyjność i użyteczność. Właśnie te cechy mają produkowane przez nich lampy.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wybór rodzajów oświetlenia jest niezwykle obszerny - oferta zawiera lampy dekoracyjne: sufitowe, ścienne i podłogowe, ale także systemy oświetlenia technicznego. Marka w swoich produktach wykorzystuje doskonałej jakości materiały, takie jak drewno, metal, beton architektoniczny, a także specjalnie wypalaną w piecach masę ceramiczną. Projektanci firmy pozostają też na bieżąco z nowościami w świecie technologii - większość stworzonych przez nich opraw przystosowanych jest do źródeł światła LED.

Produkty Cleoni cechuje przemyślany i oryginalny design. W ofercie marki znajdziemy zarówno urzekające prostotą modele lamp, jak i bardziej wyszukane formy. Niektóre z nich są wręcz jak małe dzieła sztuki, które samodzielnie mogą stanowić wyróżniający się w pomieszczeniu element i nadać mu przez to niepowtarzalny charakter.

Twórcy marki, zainspirowani stylem industrialnym, stworzyli nawet osobną linię lamp wpisujących się w klimat surowych, loftowych wnętrz. Wiele z tych modeli opartych jest na oryginalnej, pełnej załamań bryle, która została powielona również w wersji drucianej.

Produkty Cleoni świetnie sprawdzają się w prywatnych domach i mieszkaniach, ale powstały też modele stworzone z myślą o przestrzeniach publicznych: biurach, sklepach, restauracjach oraz hotelach. Firma stworzyła nawet system oświetlenia zaprojektowany specjalnie na potrzeby salonów jubilerskich.

Oprócz produkcji lamp, marka oferuje również usługi z zakresu projektowania i doradztwa w dziedzinie oświetlenia, skierowane zarówno do klientów prywatnych, jak i właścicieli wnętrz komercyjnych.

Doskonałe wykonanie połączone z atrakcyjnym, zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem sprawiło, że firma Cleoni wypracowała sobie renomę i zaufanie wśród klientów. Teraz jest dostępna także w ofercie oświetleniowej Dekoluce, dostępnej w sieci salonów Dekorian. 

Czas generowania strony: -1713632635,92s