Bartosz Andrzejczak | DekorianHome
Zadzwoń, napisz - pozostańmy w kontakcie!       #wdomujestcorobić      Czytaj więcej...
Bartosz Andrzejczak
Projektant

Bartosz Andrzejczak

Autorska pracownia, która powstała w 2016 r. Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, usługowych, biurowych oraz mebli.

Inicjatorem i założycielem jest Bartosz Andrzejczak – projektant wnętrz i architekt krajobrazu. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, wnikliwie analizując upodobania i wymagania klienta. Jego projekty cechuje funkcjonalność, dbałość o materiały wykończeniowe oraz dostosowanie do potrzeb inwestora. 

Mój ulubiony styl projektowania to... Nie mam jednego ulubionego stylu projektowania. Wszystko zależy od wymagań i upodobań klienta, lecz jeśli miałbym wybrać, najbliższy mojemu sercu jest minimalizm z dodatkiem klasyki.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Znalezienie kompromisu między wizją projektanta a wizją inwestora oraz takie zarządzanie budżetem klienta, żeby realizacja nie odbiegała w znacznym stopniu od projektu.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Kiedy zadowolony klient wraca po jakimś czasie z kolejnym zleceniem.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Dobre projekty. Na bieżąco śledzę realizacje moich ulubionych projektantów. Ostatnio jestem zachwycony działaniami Roberta Koniecznego.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Chyba nic. Jak coś mi się nie podoba, to staram się tego nie oglądać i zbytnio nie analizować. 

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Vitra, Vibia.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Tu chyba nie będę oryginalny – biały, czarny i odcienie szarości.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Nie dzielę ich na polskich i zagranicznych. Ostatnio jestem zafascynowany tym, co tworzy Robert Konieczny.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... Philippe Starck, Karim Rashid.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłbym... Ciężko powiedzieć... 

ZOBACZ PROJEKTY

Czas generowania strony: 0,01s