Bartosz Andrzejczak | Dekorian Home
Bartosz Andrzejczak
Projektant

Bartosz Andrzejczak

Autorska pracownia, która powstała w 2016 r. Zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, usługowych, biurowych oraz mebli.

Inicjatorem i założycielem jest Bartosz Andrzejczak – projektant wnętrz i architekt krajobrazu. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, wnikliwie analizując upodobania i wymagania klienta. Jego projekty cechuje funkcjonalność, dbałość o materiały wykończeniowe oraz dostosowanie do potrzeb inwestora. 

Mój ulubiony styl projektowania to... Nie mam jednego ulubionego stylu projektowania. Wszystko zależy od wymagań i upodobań klienta, lecz jeśli miałbym wybrać, najbliższy mojemu sercu jest minimalizm z dodatkiem klasyki.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... Znalezienie kompromisu między wizją projektanta a wizją inwestora oraz takie zarządzanie budżetem klienta, żeby realizacja nie odbiegała w znacznym stopniu od projektu.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... Kiedy zadowolony klient wraca po jakimś czasie z kolejnym zleceniem.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Dobre projekty. Na bieżąco śledzę realizacje moich ulubionych projektantów. Ostatnio jestem zachwycony działaniami Roberta Koniecznego.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... Chyba nic. Jak coś mi się nie podoba, to staram się tego nie oglądać i zbytnio nie analizować. 

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Vitra, Vibia.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Tu chyba nie będę oryginalny – biały, czarny i odcienie szarości.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Nie dzielę ich na polskich i zagranicznych. Ostatnio jestem zafascynowany tym, co tworzy Robert Konieczny.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... Philippe Starck, Karim Rashid.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłbym... Ciężko powiedzieć... 

<