Newsletter | Dekorian Home


Inspiracje

TRENDY


Idea "zrób to sam" jest wciąż bardzo modnym trendem i nie zanosi się na zmiany. Wręcz przeciwnie, kanały zajmujące się tematyką DIY zdobywają coraz większą popularność. Idąc tym tropem, proponujemy zająć się samemu również wyglądem swojego domu, a dokładniej podłogą w garażu, składziku, warsztacie, pralni itp. Pomogą w tym specjalistyczne farby podłogowe szwedzkiej marki Hagmans. Teraz dostępne w promocji z gratisem w postaci zestawu do samodzielnego malowania.

TOP WNĘTRZA


Przenosimy się dziś do Wrocławia, do wyjątkowego domu projektu architekt wnętrz Agnieszki Balickiej, właścicielki pracowni Balicka Design. Ton nadają tu pełne swobody dodatki w stylu boho oraz rysunek marmuru, idealnie odwzorowany na spiekach kwarcowych marki Laminam. Eleganckie, pięknie użylone płaszczyzny trzymają w ryzach etniczne, trudne do okiełznania roztańczone dekoracje.

WYDARZENIA


Niezwykle uniwersalne i pasujące do wszystkiego barwy beżu są obecnie jednymi z najpopularniejszych kolorów wybieranych przez osoby, które remontują lub wykańczają swoją przestrzeń. Znajdziemy je na meblach, materiałach obiciowych czy dodatkach. Razem z producentem farb PARA proponujemy wykorzystać je na ścianę - najlepiej z karty barw o numerze 327, która została okrzyknięta zbiorem kolorów lipca.


Strefa architekta

Już wkrótce uruchomimy nową strefę architekta!

Czas generowania strony: -1656981352,70s