Newsletter | Dekorian Home


Inspiracje

TRENDY


W historycznym Rzymie przestrzenie pracy znanego włoskiego holdingu mogą pochwalić się niezwykłymi realizacjami projektowymi, które płynnie łączą architekturę wnętrz z grafikami ściennymi Glamora tworząc idealną kompozycję zwiększającą komfort i wydajność pracowników.

TOP WNĘTRZA


Za przeszklonymi ścianami przestrzeni dziennej na parterze oraz aż pięciu sypialni na piętrze roztacza się hipnotyzujący widok na Narew. Połyskujące w słońcu fale można też oglądać z wanny, jednak dopóki dopisuje pogoda, jeszcze przyjemniej pluskać się w ogrodowym basenie. Ale w podserockiej willi otwartej i na krajobraz, i na bujne życie towarzyskie, rozrywek ani przyjemności nie zabraknie także w chłodniejsze dni. Starannie zadbał o to architekt wnętrz Piotr Łucyan, właściciel pracowni Art’Up Interiors.

WYDARZENIA


Wrzesień to ekscytujący miesiąc - owszem, kończą się wakacje czy lato, ale zaczynają się za to: nowy rok szkolny i klimatyczna jesień. Po "wolnych" miesiącach będzie można podzielić się swoimi przygodami z przyjaciółmi z ławki, a za chwil kilka podziwiać piękno zmieniającej się przyrody. Na taki czas, producent farb PARA przygotował zestaw kolorów miesiąca. Będą to barwy łączące dwie pory roku - od "brudnego" błękitu po fiolet z paska o nr. 306.


Strefa architekta

Już wkrótce uruchomimy nową strefę architekta!

Czas generowania strony: -1664577518,35s