Newsletter | Dekorian Home


Inspiracje

TRENDY


Nowa, XII kolekcja tapet włoskiej marki Glamora w wykończeniu GlamFusion nazwana została na cześć maleńkiej wyspy Hydra na Morzu Egejskim. Słynie z obłędnych zachodów słońca i uroczej dziewiętnastowiecznej zabudowy. To podobno najromantyczniejsza z greckich wysp. Nie ma na niej samochodów, skuterów, turystów. Panuje tam niebiański wprost spokój. To tu właśnie powstały najpiękniejsze z piosenek Leonarda Cohena.

TOP WNĘTRZA


Harmonijna, ciepła kolorystyka z przebłyskami złota oraz akcentami barwy malinowej. Eleganckie meble i dodatki skomponowane w piękną, lecz bardzo funkcjonalną całość. A wszystko to w jasnych wnętrzach, wypełnionych światłem zwielokrotnionym za sprawą ogromnych luster. Oto jak Joanna Nawrocka z JN Studio zamieniła 50 metrów kwadratowych w kobiecy, tchnący luksusem apartament.

WYDARZENIA


Jesień już w pełni a jej kolory zdominowały już przestrzeń środowiska naturalnego wokół nas. Wspólnie z producentem farb PARA wybraliśmy barwy, które naszym zdaniem idealnie nawiązują do obecnego okresu roku, jak i modnych obecnie trendów – ziemistych i naturalnych przestrzeni. Prezentujemy wachlarz odcieni nr. 437.


Strefa architekta

Już wkrótce uruchomimy nową strefę architekta!
<