Niech Twoje wnętrze poczuje wiosnę | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2018-10-22

Niech Twoje wnętrze poczuje wiosnę

Wiosna to symbol miłości. Wtedy rozkwitają rośliny i wszystko budzi się do życia. Nastraja optymizmem i daje natchnienie do działania. Inspiruje do tworzenia nowych rzeczy. Choć zwykle przychodzi spóźniona, warto dużo wcześniej przygotować się na jej nadejście. Jak to zrobić?
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wiosenne akcenty

Wiosna to kwiaty, kolorowe motywy, zieleń i żółć. Nawet najbardziej ponure mieszkanie może zmienić się nie do poznania dzięki wielobarwnym akcentom. Odświeżenie koloru ścian, zmiana zasłon na jaśniejsze i lżejsze pomoże skutecznie rozjaśnić wnętrze i nadać wyjątkowego charakteru. Doskonałym uzupełnieniem będzie unosząca się w powietrzu słodka woń, którą można uzyskać zapalając zapachowe świeczki. Przyozdobienie domu świeżymi kwiatami sprawi, że każde pomieszczenie nabierze zupełnie nowego wyglądu.

Kolorowe dodatki

Wśród wiosennych kolorów dominuje zieleń drzew, żółty blask słońca, błękit czystego nieba i jasny róż zakwitających kwiatów. Każda z tych barw pozytywnie wpływa na samopoczucie, poprawia nastrój. Malując  ściany na niebiesko lub zielono możemy się wyciszyć, zrelaksować i uspokoić. Wykańczając  przestrzeń w odcieniach różu wprowadzamy optymizm i radość. Goście chętnie będą przebywać w pomarańczowym lub żółtym wnętrzu, które kojarzone jest z ciepłem, pozytywną energią i szczęściem.

Mała zmiana - wielki efekt

Metamorfoza wnętrz nie wymaga wielu skomplikowanych zabiegów. Czasem wystarczy jeden element, który wprowadzi nieco świeżości do każdego pomieszczenia. Wymiana krzesła na awangardowy fotel, np. Coccolona od Parri w kolorze limonkowym pozwoli uzyskać wyjątkowe rezultaty aranżacyjne. Świetne efekty daje zastosowanie tapet w kwieciste wzory. Najlepszym przykładem są produkty MINDTHEGAP, które wprowadzają radość do wnętrz. Gdy jakiekolwiek ingerencje w wystrój mieszkania nie wchodzą w grę, najprostszym zabiegiem będzie postawienie wazonu z bukietem ciętych kwiatów.

Kiedy wykonasz wszystkie czynności możesz spokojnie odetchnąć i odpocząć. A jeśli usłyszysz pukanie do drzwi możesz być pewien, że przyszła do Ciebie wiosna!


Czas generowania strony: -1716824458,93s