MINDTHEGAP | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

MINDTHEGAP

MINDTHEGAP to manufaktura założona w 2015 r. w Transylwanii. Zachwyca i ujmuje świeżym spojrzeniem na produkty dekorowania wnętrz.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wolność tworzenia

Niespełna dwa lata wystarczyło, by młodzi projektanci z MINDTHEGAP, podbili rodzimy i europejski rynek wnętrzarski. Sukces zawdzięczają przyjętej przez siebie filozofii: „kochamy być inni”. Tajemnica ich wciąż rosnącej popularności zawiera się w oryginalnym patrzeniu na świat, czerpaniu inspiracji z różnych kręgów kulturowych, ciekawości odkrywania, pasji tworzenia oraz wielkiej wyobraźni. Nawiązania do sztuki współczesnej, pop-artu, kultowych amerykańskich reklam, astronomii, historii antycznej, świata przyrody… można wymieniać bez końca. Odwoływanie się do tak wielu źródeł powoduje, że transylwańskiej firmy nie da się zaszufladkować; są po prostu inni…

Siła rzemiosła

Transylwańska firma wyróżnia się także tym, że docenia sztukę rzemieślniczej pracy. Ręczne wykończenie każdego produktu, nacisk na unikatowość i perfekcyjne dopracowanie detalu, zamiast masowej produkcji na wysoką skalę, przy użyciu materiałów przyjaznych środowisku. Szacunek dla tradycji, który widać także w doborze produktów: przeważnie naturalnych.

Design, który zachwyca

Projektanci z MINDTHEGAP to nie tylko kreatorzy, którzy tworzą własną, autorską definicję sztuki, ale także, a może przede wszystkim rewolucjoniści, którzy wychodzą poza utarte kanony i ramy. Niezwykłe kolekcje tapet z oryginalnymi wzorami wprowadzą do wnętrz niebanalny klimat, który doskonale dopełnią subtelne obrazy z przebogatej oferty firmy. Marka, laureat Elle Decoration Romanian Design Awards 2016, kieruje swoje produkty do tych, którzy cenią oryginalność i nieszablonowość. Wnętrza inne niż wszystkie? Tylko z MINDTHEGAP!

Za sprawą sieci salonów Dekorian, niezwykle bogata oferta designerskich tapet oraz oryginalnych obrazów,  jest już obecna w Polsce.

Czas generowania strony: -1716826760,94s