Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać

Scala

Scala - Synonim jakości i ekologii

Scala to renomowana szwedzka marka produkująca farby dekoracyjne do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego.Lagret 460 W jej portfolio znaleźć można tradycyjne farby do malowania ścian i sufitów, jak i specjalistyczne produkty do odnawiania różnego rodzaju powierzchni, w tym metalu, drewna itp. Farby marki Scala cechuje wysoka jakość, szeroki wachlarz kolorów oraz dbałość o ekologię.

Producentem farb Scala jest Colorex Sweden AB firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji farb, dysponująca bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym oraz innowacyjnymi technologiami w dziedzinie wytwarzania materiałów malarskich. Całość prac laboratoryjnych oraz produkcyjnych odbywa się w należącym do firmy zakładzie produkcyjnym w szwedzkiej miejscowości St Levene. Dzięki temu Colorex ma pełną kontrolę nad jakością swoich produktów malarskich. Firma może się poszczycić certyfikatem ISO 9001. Na uwagę zasługuje również fakt, że Colorex opracował uniwersalny system barwienia farb, który jest dostosowany do NCS, RAL i wielu innych systemów kolorystycznych.

Farby marki Scala są produktem ekologicznym, tworzonym z troską o zdrowie domowników i naturę. Nie emitują do atmosfery lotnych związków organicznych (LZO) oraz rozpuszczalników. Wybrane produkty uhonorowane zostały prestiżowym wyróżnieniem - Nordycką Etykietą Ekologiczną (Nordic Ecolabel) przyznawaną od 1989 roku przez stowarzyszenie ministrów krajów skandynawskich. Znak tzw. ekologicznego łabędzia otrzymują produkty przyjazne dla środowiska - zarówno na etapie produkcji, użytkowania, jak i utylizacji.

Produkty:

Czas generowania strony: -1713159796,27s