Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać

Nubo

Współcześnie tapicerstwo, jako dział przemysłu zajmuje się wyścielaniem i obijaniem wybranym materiałem: mebli, siedzisk czy wnętrz pojazdów, ale także powierzchni stanowiących tylko ozdobę, jak na przykład ściany. Sam fach jest bardzo wymagającym i żmudnym zajęciem. W zawodzie niezbędne są zatem: precyzja oraz cierpliwość. Trud ten wynagradza jednak każdorazowo gotowy produkt, który nierzadko można nazwać dziełem sztuki.

Panele tapicerowanie Nubo to bardzo profesjonalne podejście do sztuki tapicerstwa – połączenie nowej technologii i designu z kunsztem najwyższych lotów. Produkty spełniają wszystkie wymagania estetyczne oraz użytkowe.

Dostępne są w czterech kształtach: kwadrat, prostokąt, romb oraz jodełka, jednak możliwości ich wykorzystania, łączenia, przeplatania i zmian rozmiarów są prawie nieograniczone. Pozwala to na dostosowanie ilości paneli pod konkretną powierzchnię tak, aby nie doszło to konieczności docinania samych paneli bądź dorabiania ramek. Powoduje to, że finalny produkt prezentuje się o wiele bardziej efektownie. Dodatkowo panele dostępne są w największym wyborze materiałów obiciowych oraz ich kolorów. Oferowane tkaniny zostały starannie wyselekcjonowane – wszystkie posiadają zabezpieczenie przed wilgocią AquaClean Premium. Standardowa grubość zastosowanej pianki to 3 cm, jednak przy większym zapotrzebowaniu inwestycyjnym istnieje możliwość użycia innej grubości.

Jako nieliczne na rynku, panele tapicerowane Nubo przygotowywane są również z uwzględnieniem zaplanowanych na projekcie różnego rodzaju gniazdek, kontaktów czy opraw oświetleniowych. W takim przypadku nie ma potrzeby rezygnować z już przedyskutowanych założeń. A jeżeli, zajdzie konieczność domówienia samego materiału, jaki został wykorzystany do produkcji paneli  - również jest taka możliwość. Otwiera to jeszcze większe pole na wyposażenie naszych wnętrz w idealnie pasujące artykuły dekoracyjne.

Zobacz kolekcje produktów:

Czas generowania strony: -1713135893,14s