Dekorian Home
logo dekorianhome


Inspiracje

TRENDY


Tegoroczne dekoracje bożonarodzeniowe idealnie wpisują się w trendy, które dominowały podczas całego roku. Od popularnego, błyszczącego złota po ekologiczne idee, które przekonały wielu z nas do zmian swoich zachowań konsumenckich, od maksymalizmu po minimalizm - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

TOP WNĘTRZA


Nie jest tajemnicą, że najlepiej czujemy się we wnętrzach, które odzwierciedlają nasz charakter, pasje i zamiłowania estetyczne. Trudno więc wyobrazić sobie ciekawsze aranżacje niż te stworzone dla artystycznych dusz. Odważny i zindywidualizowany wystrój kawalerki na Mokotowie z pewnością daje wyraz zamiłowaniom właściciela – utalentowanego wokalisty. Autorką tego niezwykłego projektu jest Barbara Godawska z iHome Studio. Dzięki talentowi i doświadczeniu architektki oraz zastosowaniu produktów sprawdzonych marek w bardzo ograniczonym czasie powstało niebanalne wnętrze o jednostkowym charakterze. Partnerem wykonawczym realizacji była sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

WYDARZENIA


Mroźne dni, czyste niebo oraz mocne słońce sprzyjają odkrywaniu nowych barw, często niedostrzeganych podczas innych warunków pogodowych. Kolor stycznia - P5011-34 Ocean Aquarium to właśnie kolor bezchmurnego styczniowego poranka z mocno ujemną temperaturą. Wszystko pokryte jest śniegiem, który rozjaśnia jeszcze bardziej niebieski horyzont tworząc efekt neonowości.


Strefa architekta

Już wkrótce uruchomimy nową strefę architekta!