DEKORIAN Częstochowa | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

DEKORIAN Częstochowa

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Częstochowski salon Dekoriana to połączenie malowniczej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta oraz nowoczesnej, kompleksowej obsługi klienta.


 

Jeden z najdłużej funkcjonujących w Polsce salonów Dekoriana usytuowany jest w zabytkowej części Częstochowy, przy ulicy Stary Rynek 14. Centralna lokalizacja zapewnia wygodny dojazd z każdej części miasta, a urokliwe uliczki i piękne, stare kamienice są wystarczającym powodem, by na wnętrzarskie zakupy wybrać się właśnie tutaj.

 

Częstochowski Dekorian przez lata działalności zbudował renomę jednego z najbardziej atrakcyjnych tego typu miejsc w mieście. Obecnie jest kojarzony z wyróżniającą się jakością na rynku i zajmuje wiodącą pozycję wśród salonów z wyposażeniem wnętrz.

 

Na 70 m2 powierzchni znalazła się szeroka ekspozycja marek wnętrzarskich premium - znajdziemy tam wszystko od materiałów wykończeniowych ścian i podłóg po dekoracyjne oświetlenie. Wśród oferty na szczególną uwagę zasługuje rozbudowana ekspozycja marek Nobifloor oraz Glamora. Przykuwającym wzrok elementem i niekwestionowaną atrakcją wnętrza jest wielkoformatowa grafika marki Glamora z wizerunkiem Marilyn Monroe.

 

Salon szczyci się, że zapewnia najlepszą obsługę klienta w mieście. Profesjonalizm i fachowe doradztwo łączą się z życzliwością, dzięki czemu zakupy stają się przyjemnością. „W naszym salonie do każdego klienta podchodzimy indywidulanie. Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc i staramy się, aby nawet osoba, która o wykończeniu wnętrz wie niewiele, mogła wybrać produkt najlepiej dopasowany do potrzeb” - mówi kierownik salonu Adrian Romotowski. Salon współpracuje również z architektami wnętrz, którzy przy Starym Rynku są częstymi gośćmi. 

 

Mapa wszystkich salonów Dekoriana w Polsce dostępna jest pod tym adresem, a z ofertą poszczególnych marek można zapoznać się na www.dekorian.pl.

Czas generowania strony: -1721634879,37s