Calce Antracite od LAMINAM | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-11-17

Calce Antracite od LAMINAM

Do tego, że szary to jeden z najmodniejszych kolorów, nie trzeba nikogo przekonywać. Uchodzi za ponadczasowy i uniwersalny, daje wiele możliwości aranżacyjnych, a poza tym jest wyjątkowo elegancki i stylowy. Jeśli jego walory estetyczne połączyć z materiałem o wytrzymałości stali, otrzymalibyśmy mariaż doskonały. I taki właśnie jest spiek Calce Antracite od włoskiej marki LAMINAM.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Szarość to jeden z ulubionych i najchętniej wykorzystywanych kolorów. Chociaż niektórym może kojarzyć się z nudą i monotonią, w świecie designu aranżacje wykorzystujące jego odcienie są wysmakowane, eleganckie i nowoczesne. Szary harmonijnie komponuje się zarówno z podstawowymi barwami, jak intensywnymi i mocnymi kolorami, jak zieleń, żółć czy fuksja. Spiek kwarcowy Calce Antracite włoskiej marki LAMINAM ma kolor, który w zależności od oświetlenia jest subtelny lub nieco mocniejszejszy. Odcień Calce Antracite sprawdzi się w połączeniu z drewnem, tworząc rustykalny klimat. Będzie stanowił doskonałe tło dla dodatków w kolorach złota lub miedzi, eksponując ich szykowny charakter. Z kolei dzięki połączeniu szarości z bielą można stworzyć nowoczesne wnętrze, któremu nie straszne będą zmiany mód i trendów.


Chociaż spieki kwarcowe od LAMINAM znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu i pomieszczeniu, to idealnie nadają się do zadań specjalnych. Wszędzie tam, gdzie narażone będą na wodę, wilgoć, gorące i zimne temperatury. Są więc wymarzonym rozwiązaniem do kuchni i łazienek. Jako że nowoczesne wnętrza wymagają nowoczzesnych rozwiązań, spiek Calce Antracite dzięki swoim właściwościom i subtelnej formie może być materiałem, którym wykończymy blat, ścianę, a także zaprojektujemy z niego wyspę kuchenną. Krojenie, siekanie, ciężkie garnki czy gorące naczynia – blaty LAMINAM sprostają wszelkim kuchennym wyzwaniom. Spieki kwarcowe są niezwykle odporne, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, uderzenia ciężkimi przedmiotami, jak i zarysowania. W strefie zmywania mogą stanowić świetne zabezpieczenie przed wodą, a tam, gdzie gotujemy – przed wszelkimi plamami i zabrudzeniami. Można bezpośrednio na nich przygotowywać potrawy, bez użycia deski do krojenia, ponieważ są bezpieczne w kontakcie z żywnością, nie uwalniają żadnych substancji, a do tego przeciwdziałają rozwojowi pleśni, bakterii i grzybów.

Spiek Calce Antracite dostępny jest w formie wielkoformatowych płyt w rozmiarach L (300 cm x 100 cm), a także XL (324 cm x 162 cm). Najcieńsze z nich mają jedynie 3 mm, zaś najgrubsze – 12 mm. Wszystkie spieki kwarcowe od LAMINAM wykonane są z naturalnych surowców, w tym kwarcu i skał granitowych. Płyty LAMINAM XL 12+ dodatkowo wzmocnione są o siatkę z włókna szklanego. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii spieki kwarcowe od LAMINAM charakteryzują się wyjątkową trwałością, na którą firma udziela aż 25-letniej gwarancji. Ponadto cechuje je proekologiczny charakter: nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo poddane procesowi recyklingu.

Czas generowania strony: -1716822151,68s