Targi 2017: Ambiente już za dwa dni! | Dekorian Home
WYDARZENIA | 2017-10-12

Targi 2017: Ambiente już za dwa dni!

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

W sobotę, 10 lutego 2017 zacznie się kolejna edycja Ambiente we Frankfurcie nad Menem. 


 

Zgodnie z zapowiedzią z początku roku, prezentujemy Wam kontynuację naszego nowego cyklu "targi". Tym razem po garść wnętrzarskich inspiracji zabieramy Was do Frankfurtu. Niemieckie show należy do największych targów dóbr konsumpcyjnych na świecie i co roku przyciąga tysiące zwiedzających z branży wnętrzarskiej. Na targach Ambiente wiodące, międzynarodowe firmy zaprezentują swoje najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów. Ponadto Ambiente specjalizuje się w produktach dekoracyjnych, upominkowych i biżuterii. To właśnie dzięki szerokiej palecie produktów i różnorodności artykułów gospodarstwa domowego Ambiente jest bezkonkurencyjne i przyciąga do Frankfurtu wystawców i gości z całego świata. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad 4 tysiące firm i ponad 130 tysięcy branżystów z 143 krajów.  

 

Targi Ambiente podzielone zostały na trzy podstawowe działy: „Dining”, gdzie będzie można  znaleźć dekoracje i nakrycia stołowe, „Giving”, czyli świat oryginalnych upominków oraz „Living”, gdzie wystawcy zaprezentują produkty gospodarstwa domowego i szereg innowacji w zakresie wyposażenia wnętrz. Przestrzeń pod tytułem „Next” zarezerwowana została dla designerów, którzy tworzą niekonwencjonalne kreacje, reinterpretują klasyki i eksperymentują, używając niespotykanych kombinacji materiałów. 

 

targi ambiente frankfurt

 

Tegorocznym hasłem przewodnim targów we Frankfurcie jest „sustainably inspiring”,  nawiązujące do inspiracji rozwiązaniami i metodami produkcji przyjaznymi środowisku. Szóstym z kolei w historii Ambiente partnerem krajowym targów została Wielka Brytania. Kuratorka wystawy Providence & Provenance”, pochodząca ze Szkocji Janice Kirkpatrick będzie promowała kulturę, sztukę i manufakturę brytyjską. Oprócz tego, organizatorzy zapowiadają liczne wydarzenia towarzyszące, prezentacje trendów i rozdania nagród. 

 

Po inspirujących odkryciach na targach Maison&Objet jesteśmy ciekawi, co przygotują organizatorzy Ambiente.

 

Ambiente odbędzie się w dniach 10-14 lutego 2017 w halach targowych Messe Frankfurt. Bilety można zamówić przez stronę.

Czas generowania strony: -1656559631,88s