Trend na 2017 według Moniki Szmydt | Dekorian Home
TRENDY | 2017-10-19

Trend na 2017 według Moniki Szmydt

Na początek roku proponujemy cykl, w którym głos w kwestii najnowszych trendów oddajemy naszym ekspertom - architektom. Zimowa aura świetnie koresponduje z zestawieniem przygotowanym przez Monikę Szmydt z pracowni AM Design. Surowe materiały, chłodne barwy i minimalistyczny wystrój to jej propozycja na rok 2017. Przykład jej zastosowania we wnętrzu pokazuje poniższe zdjęcie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

dekorian

Fot. Wizualizacja wnętrza zaprojektowanego przez Monikę Szmydt.

 

O trendzie "Surowe tekstury z kroplą granatu":

Bazą do stworzenia moodboardu była tapeta Liquid Wood Analogy. Glamora to moje ostatnie odkrycie, niesamowita jakość i genialne wzornictwo. Dla uzupełnienia dodałam drewnianą podłogę Nobifloor z serii Craft, która nawiązuje do grafiki przedstawiającej stare drewno. Powierzchnia desek podłogowych jest młotkowana, co nadaje jej niezwykłego charakteru. W kontrze do wszystkich monochromatycznych materiałów kropla granatu czyli Epic Carpets - Evento. Niesamowicie piękny i miękki dywan o głębokiej barwie. Kolejnym materiałem tej aranżacji są płyty Laminam. Tym razem proponuję płytę Oxide Bianco o niesamowitej opalizującej powierzchni i do tego surowy, matowy tynk dekoracyjny Metropolis w kolorze soul cement. W uzupełnieniu farba Para Paints P5101-85D, którą możemy otrzymać w kilku różnych stopniach połysku. Kropką nad "i" jest oświetlenie marki Marset z kolekcji Polo oraz Soho.

 

Produkty wykorzystane w aranżacji:

glamora liquid wood analogy tapeta

Fot. Tapeta wielkoformatowa Liquid Wood Analogy marki Glamora.

kolaz

Fot. Od lewej: kolekcja podłóg Craft marki Nobifloor, wykładzina Evento Epic Carpets w kolorach beżowym i granatowym.

 

laminam oxide bianco spiek kwarcowy dekorian

Fot. Laminam - spiek kwarcowy w kolorze Oxide Bianco.

  

marset soho lampy dekoluce dekorian

Fot. Marset - lapy Soho i Polo. Minimalistyczny design na światowym poziomie.

 

Inspiracje:

glamora tartan tapeta wielkoformatowa dekorian

Fot. Najnowsza kolekcja Glamory - surowa Tartan.

 

glamora tartan detal

Fot. Detal tapety Tartan marki Glamora - również w wersji z granatem.

 

metropolis tynki dekoracyjne dekorian

Fot. Tynk dekoracyjny marki Metropolis.

 

parapaints farby kanadyjskie dekorian

Fot. Para Paints - kanadyjskie farby w pięknych, głębokich barwach.

 

pulano panele scienne 3d dekorian

Fot. Inny sposób na uzyskanie wyjątkowej ściany - grafitowe panele Pulano.

 

O Autorce:


monika szmydt architekt amdesign


AmDesign Studio to autorska pracownia projektowa, która powstała w 2009 roku. Jej założycielką i główną projektantką jest architekt Monika Szmydt. Pracowania specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i elewacji obiektów prywatnych i komercyjnych.

 Członkowie zespołu AmDesign Studio mają świadomość, że aranżacja wnętrz jest bardzo złożonym procesem, wymagającym podjęcia wielu strategicznych decyzji. Dzięki współpracy z projektantem pracowni AmDesign klient ma gwarancję, że wszystkie istotne zagadnienia i uwarunkowania zostaną wzięte pod uwagę.

 Bez względu na styl, jaki inwestor preferuje, w pracowni powstają aranżację wnętrz domów, mieszkań czy lokali użytkowych. Wspólnym mianownikiem pracy nad nimi są: pasja, zaangażowanie i wyczucie estetyczne projektantów AmDesign. A o projektantce, jej filozofii i upodobaniach przeczytacie więcej w Zoomie na pracownie. Polecamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas generowania strony: -1680300034,97s