Jodła nas uwiodła!

Atrakcyjne estetycznie i cenowo, o wyraźnie zarysowanych słojach oraz przepięknej teksturze, a przy tym perfekcyjnie odwzorowujące drewno… mowa o podłogach winylowych Opus oraz Rubens od Designflooring. Obie kolekcje najlepiej prezentują się ułożone na wzór jodły francuskiej nadając wyrafinowany i elegancki charakter każdemu wnętrzu. Przy ,,jodełkowej” kompozycji podłóg winylowych – oprócz oczywistych zalet, jakimi są ponadprzeciętny wygląd, należy zwrócić również uwagę na brak konieczności cyklinowania i lakierowania desek.

Jodełka francuska czyli…

… układanie przyciętych pod kątem 45  stopni końców paneli winylowych Designflooring, które powinny łączyć się ze sobą na kształt grotów strzały. Powstały dzięki temu oryginalny zygzak optycznie powiększa pomieszczenie. Bardzo często stosuje się również docięcie pod kątem 60 stopni. Taki wzór nazywany jest z kolei jodełką węgierską. Natomiast ułożenie w taki sposób, że krótszy bok pierwszej z desek nachodzi na dłuższy bok kolejnej nosi nazwę jodełki klasycznej.

Produkty dopasowane do potrzeb

Podłogi Designflooring, atrakcyjne estetycznie i cenowo, występują w ogromnym spectrum wzorów, rozmiarów i kolorów gwarantujących dopasowanie do każdego, unikalnego domu. Winyle mają formę klasycznych desek lub płyt. Bogata kolekcja listew wykończeniowych i bordiur pozwala na ułożenie ich bardzo wiele sposobów i gwarantuje oryginalny efekt. Projektanci marki są pasjonatami w poszukiwaniu tekstur, możliwości, wysokiej jakości, a inspiruje ich tradycyjna sztuka rzemieślnicza. Efekt wizualny jest tak dopracowany, że w pierwszym momencie użytkownik jest przekonany, że ma do czynienia z prawdziwym parkietem dębowym czy posadzką marmurową.