Artystyczna dusza? Artystyczny dom? | Dekorian Home
TRENDY | 2017-10-27

Artystyczna dusza? Artystyczny dom?

Są takie dzieła sztuki, obok których nie da się przejść obojętnie. Piękno, które zachwyca, zniewala, onieśmiela, intryguje, czasem zmusza do refleksji, zastanawia, smuci, złości. Sztuka niesie ze sobą emocje – to dzięki nim aranżacja zyskuje niepowtarzalny klimat. Artystyczne obrazy, grafiki, fotografie, meble, dodatki we wnętrzach to jeden z najgorętszych trendów tego lata.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter


1 artystyczna grafika glamora

Artystyczna grafika John, Glamora. Zachwycający efekt, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach.

 

2 obraz framed art

Piękno kobiecego ciała w artystycznej, subtelnej odsłonie. Główny bohater wnętrza.
Contemplation, MINDTHEGAP.

 

3 obraz kobieta

Woman Torso, MINDTHEGAP.

 

Sztuka we wnętrzach nie jest zarezerwowana jedynie dla jej znawców i kolekcjonerów, ale także dla miłośników dobrego designu oraz wszystkich tych, którzy cenią niebanalność i lubią wyjść poza utarte kanony. Eksperymentowanie z dziełami sztuki to poszukiwanie takiej formy artystycznego wyrazu, która zachwyci domowników kompozycją, kolorystyką, siłą ekspresji. Twórczość, na którą się zdecydujemy, powinna stanowić jedną, harmonijną całość z wnętrzem; idealnie się w nie wkomponować nadając mu elegancji i wyjątkowości. Mile widziany efekt „wow”.

 

4 sukulenty

Succulent, MINDTHEGAP.

 

6 shimai

Grafika wielkoformatowa Shimai ambient, Glamora.

 

We wnętrzach w duchu minimalistycznym, skandynawskim, w którym dominuje biel oraz proste i oszczędne formy, perfekcyjnym rozwiązaniem będą obrazy i grafiki wielkoformatowe utrzymane w stonowanej kolorystyce o ascetycznej kompozycji. Będą one jedynie podkreślać charakter aranżacji: bohaterowie drugiego planu, od których zależy efekt końcowy.

 

6 obraz mindthegap

Dark Mood, MINDTHEGAP.

 

7 obraz kobieta

Sensual Figure, MINDTHEGAP.

 

8 obraz kwiat

Tapeta ścienna Cafe de Flore, Glamora.

 

Nowoczesnym przestrzeniom unikalnego charakteru nada sztuka współczesna: oparta na abstrakcji, figurach geometrycznych czy nawiązująca do malarstwa gestu. Wyraz emocji, utrwalona chwila twórczego natchnienia i poruszenia. Dzieła sztuki, które nadadzą każdej aranżacji nieco ekstrawagancji.

 

9 obraz geometria

Copper Geometry, MINDTHEGAP.

 

10 obrazy disco

Disco Lights, MINDTHEGAP.

 

Miłośnicy stylu glamour – pełnego ponadczasowej elegancji i wyrafinowania - powinni wybrać dzieła w kolorystyce najszlachetniejszych kruszców lub nawiązujące tematyką do luksusowości i ekskluzywności.

 

11 sztuka

Artystyczne lustro z drewnianym, ręcznie robionym zdobienie. BMB Italy.

 

12 zdjecie sztuka

Tryptyk w złotej ramie. BMB Italy.

 

13 orchidea

Orchid Bloom, MINDTHEGAP.

 

13 sztuka szklo

Zdjęcie 13. Artystyczny żyrandol Seaflowers, Baranska Design.

 

A może tak zatrzymać urok lata we wnętrzach? Promienie słońca łagodnie otulające krzewy winogron… oto czarująca Toskania.

 14 zdjecie sztuka

Louis – lustro ze słońcem. BMB Italy.

 

15 toskania zachod slonca

Tuscany sunset, MINDTHEGAP.

 

Sztuka we wnętrzach – umiejętnie wybrana i wyeksponowana – może stanowić dodatek do każdego stylu i rodzaju pomieszczenia, co udowadniają obrazy transylwańskiej manufaktury MINDTHEGAP, artystyczne tapety Glamora, unikatowe lustra BMB Italy oraz designerskie projekty polskiej artystki Edyty Barańskiej. Dzięki sztuce dom żyje, nabiera wyrazu i charakteru,  mając własną, artystyczną duszę.

Czas generowania strony: -1713161221,51s