Nubo | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

NUBO

Nubo to indywidualne podejście do rzemiosła z tradycjami, jakim jest tapicerstwo. Dzięki panelom ściennym tej marki upiększymy każdą powierzchnię bez konieczności zostawiania pustej przestrzeni czy wstawiania ramki – każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i z najwyższą starannością. Zupełnie tak samo, jak robili to pierwsi przedstawiciele tej profesji.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

To, co wyróżnia markę na tle pozostałych producentów paneli tapicerowanych do spersonalizowane podejście do każdego zamówienia. Produkty Nubo dostosowywane są do wymiarów ściany, konkurencja posiada sztywne wymiary i nigdy idealnie nie wypełnia całości powierzchni. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania, już na etapie produkcji, otworów pod gniazdka, włączniki czy oprawy oświetleniowe, ściśle według potrzeb projektu. W panelu, w którym będzie znajdować się gniazdko , od razu zostanie zamontowana puszka.

Panele dostępne są w absolutnie największym wyborze tkanin i kolorów na rynku – około 100 możliwych kombinacji. Każda tkanina posiada zabezpieczenie AquaClean Premium, co ułatwia czyszczenie ich powierzchni z różnego rodzaju zabrudzeń. Producent proponuje kilka kształtów: kwadrat, prostokąt, romb oraz jodełkę, jednak możliwości ich wykorzystania, łączenia, przeplatania i zmian rozmiarów są prawie nieograniczone.

Doskonała jakość wykonania (precyzja połączeń i wymiarów) oraz materiałów: zarówno płyta MDF, jak i pianka tapicerska to najwyższa pólka w swoich segmentach. W panelach Nubo stosuje się piankę o grubości 3 cm, dzięki czemu gotowe elementy tworzą wyjątkowy efekt tapicerowanej ściany. Na specjalne życzenie, głównie pod projekty inwestycyjne istnieje możliwość użycia innej grubości pianki.

Miękkie panele ścienne instalowane są najczęściej w sypialniach, gdzie doskonale wyciszają pomieszczenie oraz budują wrażenie przytulności i ciepła. Jednak ich użycie nie ogranicza się tylko do ściany za łóżkiem. Projektanci stosują Nubo również w pozostałych przestrzeniach mieszkalnych czy komercyjnych – wszędzie tam, gdzie zależy im na wspaniałym efekcie tapicerowanych płaszczyzn.


Czas generowania strony: -1713903530,55s