Dekorian Home: Salon wyposażenia wnętrz, kreujemy wystrój wnętrz w których chcesz przebywać
NOWOŚCI | 2022-03-09

Luksusowa tapeta o wzorze i fakturze drewna – Artium Arbor

Klasyk, który przeżywa swój renesans. Nowa kolekcja marki Artium naśladuje rustykalne piękno surowej tarcicy występujące w szeregu naturalnych i postarzanych odcieni drewna. Zobacz i dotknij tapet Arbor.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Propozycja marki Artium to tapety, a może już trafniej byłoby je nazwać okleinami ściennymi, które w bardzo wiarygodny sposób oddają naturalny wizerunek, ale też co ważniejsze – strukturę drewna. Kolekcja składa się z 12 kolorów surowej oraz zabarwionej tarcicy. Powierzchnię podziwiać można zarówno wzrokiem, jak i dotykiem. Takie połączenie nadaje ogromnego realizmu i powoduje, że odnosimy wrażenie bliskiego obcowania ze środowiskiem naturalnym.

Tapety Arbor mogą być stosowane w rustykalnych aranżacjach. Świetnie sprawdza się również pomieszczeniach projektowanych w stylach: skandynawskim, boho, czy eklektycznym. Sprytnie zaakcentowanie nimi minimalizmu czy industrialu może dać zaskakujący i piorunujący dla  obserwujących efekt. Jedno jest pewnie – wszędzie tam, gdzie pojawią się luksusowe tapety Artium Arbor, będziemy czuli się bardziej wyluzowani i kreatywni – tak w końcu działa na nas efekt wszystkiego, co naturalne.

Kolekcja posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz spełnia niezbędne normy, również te do użytku w komercyjnym zastosowaniu np. w hotelach. Przy użyciu odpowiedniego kleju są odporne na rozwój pleśni czy grzybów (środek przeciwdrobnoustrojowy dodawany jest w procesie produkcji).  Tapety pokryte są również powłoką zabezpieczającą na bazie wody, która nie tylko pomaga w odporności na plamy i zabrudzenia  czy szybszej możliwość czyszczenia powierzchni, ale jest dodatkowo całkowicie bezpieczna dla środowiska.

Czas generowania strony: -1695722217,85s