Artium Luxury Wallcovering | Dekorian Home
TOP MARKI | 2021-08-31

ARTIUM LUXURY WALLCOVERING

Marka, która za pomocą winylowych tapet ściennych przywołuje atmosferę wielkich teatrów, luksusowych rezydencji oraz szykownych apartamentów. Stworzona z myślą o wymagających klientach - czujących potrzebę elegancji, ceniących dbałość o detale oraz uznających kunszt precyzyjnego wykonania.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Winylowe tapety ścienne marki Artium dostarczają nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Są nie tylko pięknym tłem dla dekoracyjnych przedmiotów, ale co najważniejsze: kształtują charakter wnętrza. Zapewniamy, że wszystkim, na widok tak wyjątkowego materiału, przejdą przez myśl słowa: luksus, bogactwo, prestiż, klasa, kunszt. Będzie można to odczytać z zanurzonych w zachwycie twarzy oraz widoku ,,kiwających głów” znaczących w powietrzu uznanie dla właściciela o ponadprzeciętnym guście.


Optimum to kolekcja winylowych tapet strukturalnych, których wyraziste, pionowe linie perfekcyjnie akcentują charakter ściany. Wytworna kolorystyka podkreśla niebanalny wygląd każdego miejsca.

Decorum to kolekcja winylowych tapet strukturalnych, które dodają pomieszczeniom wytwornego charakteru. Są kwintesencją niewymuszonej elegancji i niepowtarzalnego wzornictwa.

Mirium to kolekcja winylowych tapet w stylu glamour, których zachwycająca kolorystyka doskonale harmonizuje z efektem opalizującym. Delikatna, pełna klasy i wytworności seria nada wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Titanum to kolekcja winylowych tapet z efektem 3D, które nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, ale przede wszystkim kształtują charakter aranżacji.

Valorem to kolekcja winylowych tapet, które wprowadzają  klimat luksusu, przepychu i bogactwa. Piękno kryjące się w detalach - doskonała propozycja do wnętrz w stylu glamour.

Gentle to kolekcja winylowych tapet ściennych, których łagodność i prostota zostały podkreślone dzięki wyrafinowanej kolorystyce. Przepiękna stylistyka oraz kunsztowne detale wzbudzają słuszne uznanie.

Wszystkie wyjątkowe kolekcje dostępne w salonach z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Czas generowania strony: -1713905696,12s