Studio Projekt | Dekorian Home


Studio Projekt

Studio Projekt to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez Esterę i Roberta Sosnowskich - specjalizujących się zarówno w projektach wnętrz prywatnych, komercyjnych, jak i użyteczności publicznej.


Wierzymy, że to, co nas otacza ma ogromny wpływ na nasze życie. Dbamy o to, by wnętrze było piękne, ergonomiczne i komfortowe. Wykorzystujemy przy tym bieżące trendy designerskie, dbając, by projektowane przez nas wnętrza cieszyły przez lata, by charakteryzowała je ponadczasowa atrakcyjność. Każdy kolejny projekt jest dla nas wyzwaniem, źródłem kolejnych inspiracji i pomysłów. Indywidualne podejście do pracy z Inwestorem pozwala nam tworzyć projekty ambitne, w odpowiedni sposób łączące wypracowaną prostotę i nowoczesne trendy wzornicze z funkcjonalnością. Tworząc wnętrze dążymy do właściwych proporcji pomiędzy modnym designem a wyczuciem smaku.


https://studioprojekt.net/

Zdjęcia: http://www.fotomohito.eu/

Nasz ulubiony styl projektowania to... Nie ukrywamy, że kochamy minimalizm, ale potrafimy odnaleźć się w wielu stylach i doskonale nadać fizyczną formę wszystkim wizjom naszych Klientów w ich najlepszym wydaniu. Lubimy, aby wnętrza mimo swej prostoty były przytulne, żeby chciało się do niego wracać. Bardzo lubimy kolor czarny oraz drewno które stanowią idealne połączenie w nowoczesnych wnętrzach.
 
W projektowaniu najtrudniejsze jest... Zupełna nieświadomość tego, czym jest zawód architekta, na czym polega nasza usługa. Często jedynym pytaniem Inwestora jest: ,,ile kosztuje projekt?”. A My nie wiemy: projekt czego, na kiedy ani jaki zakres...
 
W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... zadowolenie z naszych usług :) Uwielbiamy etap tworzenia koncepcji wizualizacji wnętrza, na tym etapie dokładnie widać jak będzie wyglądało wnętrze, jak wyglądają połączone ze sobą wszystkie materiał.Obserwacja tego jak nasza koncepcja zamienia się w rzeczywistość i satysfakcja ,że można spełnić marzenia innych o pięknych wnętrzach.
 
Inspiracją w pracy jest dla nas... Realizowane przeze nas projekty wnętrz są połączeniem potrzeb Klienta oraz własnych pomysłów. Inspirację znajdujemy właściwie wszędzie – w podróżach, modzie, smakach, zapachach i przyrodzie. Jednak największym natchnieniem są zawsze Klienci. To ich potrzeby, oczekiwania i styl życia są źródłem najciekawszych pomysłów.
 
W polskich projektach najbardziej denerwuje nas... brak konsekwencji przy wyborze stylu, wszechobecny styl skandynawski.
 
Marka, która nas nieustannie zachwyca... Glamora - przepiękne grafiki, które odpowiednio dobrane nadają charakter każdemu wnętrzu. Ściana ozdobiona grafiką Glamora staje się głównym bohaterem pomieszczenia i zachwyca wszystkich swoim urokiem.
 
Naszym ulubionym kolorem we wnętrzu jest... czarny ;) Lubimy również delikatne pastele, granat, butelkową zieleń. Wszystko zależy od wnętrza, które w danej chwili projektujemy.
 
Nasz ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to... Studio Saota z RPA tworzą piękne nowoczesne wnętrza oraz budynki, które stanową spójną całość.
 
Nasz faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to... lampy Artemide i Vibia.
 
Gdybyśmy nie zostali architektami wnętrz zapewne bylibyśmy... ludźmi nie spełnionymi zawodowo - natury nie oszukasz :)

Czas generowania strony: -1718207631,37s