Projekt i aranżacja TRENDY | Dekorian Home


Projekt i aranżacja TRENDY

TRENDY to autorska pracownia projektowania wnętrz, w której marzenia o pięknych, funkcjonalnych i unikalnych wnętrzach zamieniane są w rzeczywistość. Prace nad projektem prowadzone są kompleksowo: od wypracowania koncepcji i planowania wizji, poprzez analizę funkcji, projekty wykonawcze, aż do ostatniego etapu - autorskiego nadzoru realizacji inwestycji.


http://projektowanie-wnetrz.eu/

https://www.facebook.com/TrendyProGrudziadz


Mój ulubiony styl projektowania to…

Anna i Jacek: Swobodnie poruszamy się po różnych stylach, w zależności od potrzeb, jednak naszymi faworytami są styl modernistyczny, który lubi prostotę, porządek i duże przestrzenie oraz eklektyzm, w którym można na nowo zinterpretować klasykę, pomieszać wątki i zgubić tropy stylistyczne. Lubimy zestawiać przedmioty pozornie z przeciwstawnych estetyk, jednak zawsze szukamy wspólnego elementu, przewodniego wątku dla wnętrza, może być nim np. kolor.

W projektowaniu najtrudniejsza jest...

Anna: Projektowanie wnętrz to złożony proces. Najtrudniejsze jest zawiadywanie nim do samego końca. Zarządzanie czasem, wszystkimi osobami biorącymi w nim udział oraz obronienie swojej wizji, do szczęśliwego finału.

Jacek: zrozumienie potrzeb inwestora i pogodzenie ich z możliwościami, jakie daje dany obiekt.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest...

Anna: Dla mnie to zawsze koncepcja, komponowanie wnętrza, szukanie rozwiązań i kreacja. Na tym etapie bywa górnolotnie. Potem to już czyste rzemiosło i proza rysunków wykonawczych.

Jacek: najwięcej satysfakcji daje zaaranżowanie i zrealizowanie takich wnętrz, które pomimo trudności, udaje się tak zaprojektować, że wszyscy, od inwestora po architekta są zadowoleni z uzyskanego efektu.

 Inspiracją w pracy jest dla mnie...

Anna: Natura i Kultura, ze szczególnym uwzględnieniem literatury pięknej, malarstwa, filmu i muzyki.

Jacek: Podróże, dające możliwość przebywania w różnych stylistycznie wnętrzach i obcowania z najwyższej klasy rzemiosłem, czasami z bardzo odległych epok, ale też natura, w której odnajduję formy obecne w architekturze.

 W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie...

Anna: Staram się trzymać nerwy na wodzy.

Jacek: Nie tylko w polskich, ale i w zagranicznych projektach - nie widzę potrzeby, aby to rozróżniać – irytuje mnie zawsze to samo: brak otwartości i niekonsekwencja.
Marka, która mnie nieustannie zachwyca...

 Anna i Jacek: Nieustannie, to byłaby przesada. Wysoko cenimy marki, które konsekwentnie się rozwijają, mają tradycję, ale świetnie odnajdują się współcześnie, a ich produkty są odzwierciedleniem nowych możliwości technologicznych, potrzeb konsumentów, którzy pożądają ergonomii i wygody w ambitnej i pięknej formie. Francuska ibride, czeski TON czy polski CHORS to są dobre przykłady, ale lista jest naprawdę długa …

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest...

Anna: Nie ma jednego jedynego – bardzo lubię lekkie i ciepłe odcienie. Moje ulubione trio to biel – beż i złoto, ale dramatyzm wprowadza kolor intensywny, jak czerń, burgund czy grant lub zieleń.

Jacek: neutralna baza. Anna lubi wprowadzać do naszych projektów mocne akcenty, a ja je tonować.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to….

Anna: Popularna Kelly Hoppen. Jej luksusowe projekty są przemyślane pod każdym względem, z dużą dbałością o detal.

Jacek: Marcel Wanders i jego realizacje bez ograniczeń.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to…

Anna: Nic nie poradzę - Philippe Starck ! Jacek: wszechstronna Patricia Urquiola.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym...

Anna: Reżyserem filmowym. Jacek: Aktorem.

Czas generowania strony: -1721113741,57s