MIH Design | Dekorian Home

MIH Design

MIH Design to biuro projektowe prowadzone przez Magdalenę Hofman. Pracownia, założona w 2011 roku, specjalizuje się w obsłudze projektów wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych na terenie całego kraju oraz za granicą.

,,Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji. Bardzo często powoływani jesteśmy do pracy na etapie projektu budowlanego, bądź zakupu nieruchomości by móc od początku wykonać projekt zgodny z wcześniej przedstawionymi oczekiwaniami inwestorów. Lubimy wyzwania i rzeczy trudne, projekty nieszablonowe – szyte na miarę potrzeb właścicieli.” – mówi założycielka MIH Design.

http://mihdesign.pl/

Mój ulubiony styl projektowania to... styl eklektyczny. Lubię niecodzienne połączenia i myślę, że ludzie są gotowi i chętni na zestawienia niedosłowne i nieoczywiste.

W projektowaniu najtrudniejsze jest... absurdalnie nie samo projektowanie a praca z ludźmi i przedstawienie im ergonomii pracy projektanta oraz wprowadzenie w środowisko budowlano - remontowe, które dla nas jest naturalne.

W projektowaniu najprzyjemniejsze jest... podnoszenie poprzeczki, mierzenie się z trudnościami i realizacja rzeczy, które teoretycznie nie powinny się udać. Lubię wyzwania i chętnie się ich podejmuje.

Inspiracją w pracy jest dla mnie... Niezmiennie inspiracją w pracy są dla mnie emocje, które wzbudza we mnie widok obiektu, jego historia, ludzie którzy przychodzą po projekt i ich życie, otoczenie w jakim aktualnie się znajduję - dalej staram się te emocje przenieść na grunt pracy projektowej i rozwijam koncepcje w oparciu o wcześniejsze odczucia.

W polskich projektach najbardziej denerwuje mnie... dosłowność, brak innowacyjności, brak śmiałości i odwagi. Oczywiste jest to że projektujemy komercyjnie i to inwestor ma ostateczne zdanie ale jednak odtwórczość w projektach jest czymś nie do zaakceptowania dla mnie.

Marka, która mnie nieustannie zachwyca... Kocham lampy wiec będzie to Ingo Maurer.

Moim ulubionym kolorem we wnętrzu jest... Czarny - lubię skrajności.

Mój ulubiony zagraniczny architekt wnętrz to…. Greg Natale z Australi.

Mój faworyt wśród designerów produktów wnętrzarskich to… niezmiennie Jonatan Adler.

Gdybym nie została architektem wnętrz zapewne byłabym... podróżnikiem.