Z lotu ptaka | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Z lotu ptaka

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Trzy najnowsze wzory grafik ściennych włoskiej marki Glamora ukazują krajobrazy z lotu ptaka, niczym sfotografowane przy pomocy drona.


 

Tekst: Joanna Głuchowska

 

Nowe wzory grafik włoskiej marki Glamora są najlepszym przykładem wykorzystania nowoczesnych i efektownych wzorów na ścianach. Łączy je wspólny motyw - przedstawiają widoki uchwycone z lotu ptaka. Ich autorem jest projektant Marco Piva. City Drone obrazuje panoramę miasta. Kształty przypominają budynki, ulice i inne elementy miejskiej infrastruktury. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: spokojne szarości, ciepłe żółcienie i pomarańcze z nutą niebieskiego oraz subtelne pastele zestawione z czernią. Ocean Drone przedstawia widziane od góry lądy i oceany. Grafika dostępna jest w neutralnych odcieniach szarości, a także w barwniejszej odsłonie, jednak z wykorzystaniem stonowanych kolorów, takich jak zgaszony morski, czy ciepły beż z domieszką zieleni. Desert Drone natomiast to uchwycony w ten sam sposób widok pustyni. Dostępna w zgaszonych barwach ziemi, jak piaskowy beż czy ceglasta czerwień, ma uniwersalny i elegancki charakter.

 

Współczesne, abstrakcyjne tapety doskonale przełamią monotonię we wnętrzu. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby mieć ciekawy motyw na ścianie, ale jednocześnie chcą uniknąć jednoznacznych wzorów, które szybko mogłyby się znudzić. Tapety Glamory mogą być oryginalnym tłem dla reszty pomieszczenia lub stanowić wyróżniający się element dekoracji.

 

Nowoczesne tapety to nie tylko unikalne wzornictwo, ale również zastosowanie innowacyjnych materiałów. Możemy zapomnieć o niepraktycznym papierze - marka Glamora specjalizuje się w grafikach winylowych, które są wyjątkowo łatwe w użytkowaniu, ponieważ wszelkie zabrudzenia można łatwo zmyć wodą. W ofercie znajdziemy również tapety tłumiące dźwięk oraz całkowicie wodoodporne, nadające się do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienka czy salony spa.

 

Grafiki Glamora posłużyły do stworzenia mnóstwa kreatywnych wnętrz, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Zdobią ściany m.in. biura Tripadvisora w Bostonie czy siedziby Google w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji na www.tapetydekorian.pl

Czas generowania strony: -1695788572,86s