Wystawa Dobry Wzór 2016 | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Wystawa Dobry Wzór 2016

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Konkurs Dobry Wzór wyłania najlepiej zaprojektowane polskie produkty i usługi. Wystawa pokonkursowa jest ich świetnym przeglądem.


 

Na wystawie pokonkursowej zobaczymy 136 obiektów: stoły, krzesła, lampy, sprzęt AGD, wyposażenie łazienek i kuchni, zabawki, ale także środki transportu. To doskonała okazja, by w jednym miejscu zobaczyć starannie wyselekcjonowane produkty wyróżniające się doskonałym wzornictwem, zastosowanymi innowacjami, ergonomią, czy unikalną funkcjonalnością.

 

W najbardziej interesującej z perspektywy wnętrzarskiej kategorii „Dom” kuratorzy wystawy prezentują stałe i ruchome wyposażenie domu i ogrodu, przedmioty użytku osobistego, artykuły sportowe, produkty dla dzieci. W tym roku można w tej strefie oglądać m.in. szklarnię hydroponiczną do domowej uprawy ziół i warzyw, multisensoryczną kołysko-huśtawkę, regał o zmiennych wysokościach, będący reedycją projektu Rajmunda Teofila Hałasa z 1959 roku, czy kolekcję ceramiki łazienkowej, zaprojektowaną przez gwiazdę światowego designu Konstantina Grcica.

 

Wystawę Dobry Wzór 2016 można oglądać bezpłatnie, w siedzibie IWP, przy ul. Świętojerskiej 5/7, od wtorku do niedzieli, do 1 grudnia 2016. 

 

Więcej informacji: www.iwp.com.pl

Czas generowania strony: -1695793983,31s