Wreszcie we własnym domu | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Wreszcie we własnym domu

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Muzeum Warszawy oraz Instytut Architektury zapraszają na 8. edycję festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.


 

Głównym celem tegorocznej wystawy Wreszcie we własnym domu. Dom polski w transformacji jest ukazanie przemian domu i środowiska mieszkalnego w Polsce od 1989 roku do dziś. 

 

Warszawa w budowie

 

Otwarcie festiwalu i wernisaż wystawy odbędzie się 22 października w przestrzeniach dawnej drukarni przy ul. Nowogrodzkiej 84/86. Zaproszenia na otwarcie festiwalu można odbierać w recepcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przy ul. Pańskiej 3 oraz w recepcji Muzeum Warszawy, oddziale Muzeum Warszawskiej Pragi przy ul. Targowej 50/52. Z uwagi na ograniczenia przestrzeni ekspozycyjnej, jedna osoba może odebrać dwa pojedyncze zaproszenia.

 

Oprowadzanie kuratorskie odbędzie się w niedzielę 23 października o godz. 14:00, a dyskusję otwierającą festiwal z udziałem jej twórców zaplanowano na niedzielę 23 października o godz. 17:00. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny, nie obowiązują na nie zaproszenia.

 

O koncepcie kuratorskim można poczytać tutaj. Polecamy!

Czas generowania strony: -1695795089,09s