W-arte! Open Art Space | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

W-arte! Open Art Space

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowa przestrzeń artystyczno-edukacyjna aktorki Romy Gąsiorowskiej.


 

Tekst: AL / materiały prasowe

 

Ukryta w starej kamienicy na Mokotowie przestrzeń jest dedykowana wydarzeniom i produkcjom, które w sposób niekonwencjonalny łączą ze sobą sztukę, biznes i edukację. Koncepcja platformy zakłada współistnienie i przenikanie się trzech filarów działalności: Art Biznesu, Art Edu i Art Store'u.

 

Art Edu koncentruje się na ofercie edukacyjnej realizowanej we współpracy z innymi instytucjami szkoleniowymi i naukowymi.

 

Art Biznes to specjalne wydarzenia artystyczno-rozrywkowe dedykowane klientom biznesowym oraz ekskluzywnym markom. Ta galąź działalności W-arte! zakłada również kameralne wieczory autorskie, wydarzenia branżowe, śniadania prasowe, tematyczne imprezy zamknięte, premiery kolekcji i wydawnictw, warsztaty dedykowane profesjonalistom, czy spotkania z ludźmi show-biznesu.

 

Z kolei Art Store ma wypełniać unikatowy design i grafika, artystyczne serie wydawnicze. Mają się tu odbywać prezentacje projektantów mody i wzornictwa. Przy butiku działa także kameralna kawiarnia.

 

W W-arte! prezentujemy artystów wielu dziedzin, inicjujemy rozwój projektów interdyscyplinarnych i przegląd talentów. Rozwijamy współpracę z instytucjami kultury oraz nauki. Produkujemy wydarzenia wpisane w program kulturalno-rozrywkowy realizowany na najwyższym poziomie z siecią najciekawszych lokali i ambitnych partnerów - deklarują założyciele.

 

Warto śledzić kalendarz wydarzeń, pierwsze już 3 lutego.