Targi Motywy | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-07-02

Targi Motywy

W dniach 13-14 lipca 2019 roku odbędą się największe w Trójmieście Targi Mody i Designu Motywy, podczas których ponad 120 wyjątkowych wystawców z całej Polski zaprezentuje swoje wyroby w Centrum Stoczni Gdańskiej. Mamy przyjemność patronować temu wydarzeniu.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Główną ideą Targów Motywy jest wspieranie niezależnych marek i produktów tworzonych z pasją, z najlepszych surowców, wyprodukowanych w Polsce, bazujących na autorskich projektach. Na Targach zobaczymy zarówno najnowsze trendy w modzie, jak i ciekawy design: ceramikę, drewno, obrazy i wiele innych przedmiotów do dekoracji wnętrz i codziennego użytku.

W czasie Targów odbędą się też pokazy mody zarówno młodych i ambitnych designerów,  jak i tych tworzących od lat. Swoją kolekcję zaprezentuje miedzy innymi projektantka Mariola Turbiarz, która z dużym wyczuciem łączy różne style, a dominuje w nich styl boho i grunge. Będzie można poznać ją osobiście i kupić ubrania z jej najnowszej kolekcji.

W strefie foodtrucków, każdy znajdzie dla siebie smaczny posiłek, deser czy kawę, a dla najmłodszych przewidziano miłe atrakcje.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku i Instagramie.

https://www.facebook.com/TargiMotywy/

Zapraszamy!

Czas generowania strony: -1716828808,12s