Stoisko Dekorian Home | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2018-09-24

Stoisko Dekorian Home

Warsaw Home to najważniejsze i najszybciej rozwijające się targi w Europie Środkowo – Wschodniej poświęcone branży meblowej. Mamy zaszczyt patronować temu wydarzeniu. Przedstawiamy kilka powodów, dla których warto pojawić się na naszym stoisku.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Najnowszy numer magazynu Dekorian Home

Szóste już wydanie magazynu Dekorian Home będzie święcić swój jubileusz, ponieważ pierwszy numer ukazał się dokładnie trzy lata temu podczas targów Warsaw Home. Już dziś pokazujemy, jak wygląda najnowsza okładka i zdradzamy, co znajdziecie Państwo w środku. Przede wszystkim będą to ciekawe pomysły na aranżację przestrzeni biurowych, porady znakomitych architektów i projektantów. Przygotowaliśmy spotkania z ludźmi designu, kultury i sztuki. Oprócz tego  garść informacji o najważniejszych branżowych imprezach sezonu, designerskich nowościach, pracowniach polskich twórców, a także podróżnicze inspiracje.

Dekorian Home Challenge

Redakcja przygotowała wyjątkowy konkurs polegający na utworzeniu oryginalnego i kreatywnego moodboardu. Każdy uczestnik Dekorian Home Challenge 2018 dostanie fragmenty materiałów, próbki i wzorniki, które posłużą do wykonania moodboardu. Tablice inspiracji powinny jak najlepiej odzwierciedlać hasło tegorocznej edycji targów Warsaw Home: Siła! Każda z prac zostanie sfotografowana, a następnie umieszczona na fanpage’u  Dekorian Home. Wszystkie zdjęcia opublikujemy pod koniec targów, zaś głosowanie potrwa tydzień.  Architekt, pod którego moodboardem zbierze się najwięcej ‘lajków’ – wygrywa. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, takie jak: lampa Eclipse o wartości 400 zł brutto czy publikacje promujące pracownię danego projektanta.

Na tapecie: Glamora

Podczas targów Warsaw Home możemy zauważyć  wiele fantastycznych stoisk – oryginalnych, kreatywnych, pełnych dobrego designu.  Nasze również będzie wyjątkowe, ponieważ w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa wystawę wielkoformatowych grafik Glamora, które urzekają bogatą kolorystyką i różnorodną stylistyką. Są gwarancją, że każdy, niezależnie od upodobań, znajdzie u nas coś dla siebie.

Jeśli chcą Państwo trafić w miejsce, w którym design, sztuka, słowa i wizje połączą się w jedno zapraszamy do hali E na stoisko E1.5.

Czas generowania strony: -1718755235,18s