Steil ? design czerpiący z natury | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Steil ? design czerpiący z natury

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Nowa na polskim rynku marka Steil to ciekawy przykład powrotu do prostych form i naturalnych materiałów.


 

Autor: Marta Janek

 

Założyciele, architektka wnętrz Marta Czeczko i fotograf Łukasz Nowosadzki, to dynamiczny i młody duet, których do  stworzenia marki zainspirowały surowe, naturalne materiały. Dzięki ich wykorzystaniu tworzą produkty pasujące nie tylko do nowoczesnych, industrialnych przestrzeni, ale także doskonale odnajdujące się w bardziej klasycznych wnętrzach. Steil oferuje swoim klientom proste, funkcjonalne meble, których design odwołuje się wzorców skandynawskich, a dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się w wielu aranżacjach. Paleta oferowanych kolorów skupia się na kolorach ziemi, szarościach i czerni.

 

W ofercie marki znajdziemy stoliki nocne i kawowe. Meble mają lekkie, geometryczne, metalowe konstrukcje oraz blaty wykonane z łupka i skórzanej plecionki będące oryginalną alternatywną dla klasycznych drewnianych lub kamiennych odpowiedników. Portfolio Steil zawiera także skórzane uchwyty do mebli w kilku wersjach kolorystycznych oraz tacki z czarnego łupka i niezwykle modnego korka. Wśród materiałów używanych przez projektantów jest rzadko spotykany trawertyn, z którego wykonują podkładki pod gorące naczynia. Dostępne obecnie meble Steila pomyślane jako stoliki nocne lub kawowe, najwięcej zyskują przy bliższych oględzinach. Blat z czarnego łupka lub skórzanej plecionki jest oryginalną alternatywną dla klasycznych drewnianych lub kamiennych odpowiedników.  

 

Surowe, nierzucające się w oczy odcienie i oszczędny design zapewniają, że to nie mebel, a jego dumny posiadacz, będzie grał w pomieszczeniu pierwsze skrzypce. Wszystkim fanom minimalizmu mocno polecamy projekty marki Steil!

Czas generowania strony: -1718202327,96s