Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-03-26

Sprawunki – Targi Rzeczy Wyjątkowych

Z racji, że do świąt już niedaleko większość z nas szuka niepowtarzalnych prezentów gwiazdkowych dla swoich bliskich. Doskonałym miejscem, gdzie można nabyć piękne i wartościowe przedmioty są Sprawunki - Targi Rzeczy Wyjątkowych, które odbędą się 15-16 grudnia 2018 r. we wnętrzach zabytkowej kamienicy przy ul. Grodzkiej 7, w samym sercu lubelskiego Starego Miasta.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Do udziału w wydarzeniu w roli wystawców zaproszeni są przede wszystkim „lubelscy kreatywni” – twórcy, projektanci, rzemieślnicy, artyści, domowi majsterkowicze, przedsiębiorcy i wszyscy, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług.

- Spośród blisko 70 zgłoszeń nadesłanych do nas podczas naboru, wybraliśmy ponad 30 wystawców. Twórców ocenialiśmy poprzez pryzmat jakości i autorskiego charakteru wyrobów. Zależało nam też na różnorodności stoisk. Znajdziemy więc ceramikę, plakaty, meble czy ubrania. Pierwszeństwo udziału mieli twórcy z Lublina i okolic – mówi Agnieszka Wojciechowska z Warsztatów Kultury w Lublinie.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w wydarzeniu jako poszukiwacz oryginalnych prezentów gwiazdkowych lub po prostu miłośnik przedmiotów z duszą, dobrego wzornictwa czy ekologicznych rozwiązań, wystarczy przyjść do Warsztatów Kultury. Dla klientów i zwiedzających, wstęp na Sprawunki jest wolny.


Kiedy: 15-16 grudnia 2018, godz. 11.00-16.30

Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7


zdj. 1, 6 - Jehn Ceramika fot. Robert Jehn-Olszewski

zdj. 2, 5 - Makramy i tkaniny fot. Ewelina Kruszyńska

zdj. 3, 4 - od Rzeczy fot. Paweł Waga

Czas generowania strony: -1713635427,51s