| Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2019-11-14

Sprawunki

Targi Wyjątkowych Rzeczy
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Grudzień jest miesiącem, w którym zapotrzebowanie na upominki dla najbliższych jest prawdopodobnie najwyższe w roku. Nawet najbardziej kreatywnym sen z oczu potrafią spędzać pytania typu: „Czym w tym roku obdarować babcię?”. Warsztaty Kultury w Lublinie pomogą w znalezieniu prezentów nawet dla najbardziej wymagających. 15 grudnia na Grodzkiej 7 odbędą się Sprawunki – Targi Wyjątkowych Rzeczy, a już teraz trwa nabór wystawców.

Grudniowe „Sprawunki” to już trzecia edycja Targów Wyjątkowych Rzeczy, organizowanych przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Wydarzenie dedykowane jest twórczości lubelskich projektantów, których wyroby można będzie znaleźć na stoiskach. Do 24 listopada 2019 trwa nabór zgłoszeń wystawców chętnych do zaprezentowania się podczas targów.

Kto może się zgłosić jako wystawca?

Do udziału w wydarzeniu w charakterze wystawców organizatorzy zapraszają „lubelskich kreatywnych” – twórców, projektantów, rzemieślników, artystów i wszystkich tych, którzy stoją za powstaniem unikatowych produktów i usług, które mogą stanowić niepowtarzalny podarunek świąteczny. Asortyment nie będzie ograniczony do wybranych branż czy kategorii produktów, ale zostanie dobrany przez pryzmat jakości, autorskiego charakteru, pierwszeństwa udziału dla twórców z Lublina i formatu mieszczącego się pod choinką. W atmosferze wspólnego święta pokażemy lublinianom, że w naszym mieście mieszka i tworzy ogromna grupa utalentowanych twórców, często schowanych w internecie lub w czeluściach mieszkań i pracowni. Sprawunki będą idealną okazją, by się lepiej poznać. To także kolejna próba mapowania i sieciowania lubelskiego sektora kreatywnego, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby oraz móc go skutecznie wspierać i promować, nie tylko na arenie lokalnej.

Sprawunki – Targi wyjątkowych rzeczy
Kiedy:
15 grudnia 2019, godz. 10.00-18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7
Wstęp wolny dla kupujących

Czas generowania strony: -1716826817,03s