Showroom Magnet | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-26

Showroom Magnet

Nowoczesne technologie w służbie projektantów i osób planujących swoje kuchnie.
Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Tekst: Paulina Frączak 


Brytyjska firma Magnet, produkująca meble kuchenne i od lat ciesząca się dużym uznaniem na Wyspach, otworzyła właśnie swój nowy showroom. Salon mieszczący się w południowo zachodniej dzielnicy Londynu Sutton, ma zrewolucjonizować sposób, w jaki kupujemy kuchnię.

W tym miejscu nowe technologie pracują w służbie dobrego designu i funkcjonalności, a poza tym dostarczają sporej dawki rozrywki. Oprócz tradycyjnych form prezentacji produktu, dla klientów showroomu przygotowane zostały cyfrowe narzędzia do projektowania wnętrz.

Wchodząc do salonu Magnet, jesteśmy zachęcani, aby wziąć udział w quizie, na postawie którego dostajemy informację, jakich produktów poszukujemy, jaki styl trafi w nasz gust. Dalej jest tylko ciekawiej, na ekranie HD w rozmiarach rzeczywistych pokazane są fronty i blaty szafek kuchennych, a my korzystając z iPada, możemy je dowolnie zmieniać i dobierać do naszych upodobań. Hitem showroomu jest panel, na którym korzystając ze specjalnych bloczków, projektujemy naszą kuchnię, a następnie zakładając okulary, odbywamy po niej wirtualny spacer. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają problem z wyobraźnią przestrzenną.

Kiedy mamy już plan, za pomocą technologii znaleźliśmy się nawet we wnętrzu naszej kuchni, nadszedł czas na dopracowanie szczegółów. Pomogą nam w tym wystawy urządzeń kuchennych. Piekarniki, kuchenki, okapy, umywalki, krany, zaprezentowane są tak, abyśmy mogli w jednym miejscu obejrzeć i porównać sprzęty z różnych półek cenowych. Fronty szafek i blaty również możemy zobaczyć na żywo, oglądać z każdej strony tak, aby jak najlepiej dobrać do siebie różne wzory i faktury.

Więcej informacji oraz zdjęcia salonu Magnet znajdziecie na stronie idealhome.co.uk

Czas generowania strony: -1721124623,89s