Serenissima | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Serenissima

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Norweski las w domowym zaciszu.


 

Z obserwacji natury i fascynacji jej dziełami powstają tak niepowtarzalne produkty, jak płytki kamionkowe z kolekcji Norway. Propozycja włoskiej marki jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników drzew. Kamionka porcelanowa od Serenissimy została stworzona z myślą o uchwyceniu tego, co wyjątkowe i cenne w drewnie.

 

Porcelana kamionkowa marki Serenissima przywołuje na myśl Północ Europy, będąc jej symbolem i esencją. Wnętrze wyściełane tak naturalną mozaiką barw i pochodnych odcieni sprawia, że można w nim poczuć czystość natury. Podłogi wyłożone kamionką z norweskiej kolekcji oddają prawdziwą strukturę drewna – sosny czy świerku skandynawskiego – z jego słojami i cienistymi promieniami.  

 

plytki kamionkowe norway serenissima 4

 

Płytki od Serenissimy charakteryzują się niezwykłą feerią kolorów. Począwszy od nasyconych brązów przeplatanych złotymi żyłkami, poprzez delikatnie ciepłe i chłodne beże, aż po srebrzyste i zimne szarości. Podobnie jak w naturze, tu również nie ma miejsca na monotonię. W każdym ze wzorów zachowana jest główna tonacja kolorystyczna, ale gra odcieni jest niezwykle bogata – to wariacja półtonów. 

 

plytki kamionkowe norway serenissima 1

 

Dzięki swej naturalności oraz wysokiej antypoślizgowości płytki kamionkowe włoskiej marki sprawdzą się niemal wszędzie, w biurze, salonie, korytarzu, a nawet kuchni czy łazience. Przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego nastrój ciepła i intymności z pewnością pozwoli przenieść się w świat skandynawskiego hygge. 

 

plytki kamionkowe norway serenissima 2

 

Serenissima to producent stawiający na funkcjonalną elegancję oraz jakość i innowacyjność swoich produktów. Przy zachowaniu nowoczesnych technologii płytki ceramiczne są przyjazne środowisku. Ponadto odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania, a co istotne nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Kolekcja będzie znakomitą alternatywą dla kosztownych podłóg drewnianych. Jako że powstaje w harmonii z przyrodą, zadowoli miłośników naturalnych, ekologicznych wykończeń.

 

Wyłącznym dystrybutorem kolekcji jest sieć salonów Dekorian.

 

Czas generowania strony: -1716824740,02s