Podłogi z kolekcji Monet | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Podłogi z kolekcji Monet

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Wiodący w Europie producent luksusowych podłóg winylowych, firma Designflooring, wzbogaciła swoją ofertę o nowe wzory.


 

Urozmaicająca wnętrza całą gamą wyszukanych detali i tekstur prawdziwego drewna i kamienia, nowa kolekcja Monet firmy Designflooring oferuje szerszą, współczesną paletę kamiennych i drewnianych deseni, uwzględniając popularne, delikatne odcienie szarości, a w tym efekty zwietrzenia, betonu i zużycia. Dostępne w znanym wąskim formacie 915 mm x 76 mm, głębokim fazowaniu i gładkim wykończeniu, deski z kolekcji Monet odzwierciedlają niepowtarzalny wygląd drewna zmieniającego się wraz z upływającym czasem. 

 

Kolekcja drewniana obejmuje dwie grupy — pierwsza to cztery nowoczesne wzory wapnowanych desek i trzy klasyczne propozycje dębowe; natomiast na drugą składają się trzy palone i osmalane warianty uzupełnione o dodatkowe dwa naśladujące postarzałe drewno wyrzucone na brzeg morza. Wapnowane i klasyczne wzory dębowe wnoszą nutę nowoczesności i tradycji, natomiast palone i akacjowe desenie to ukłon w stronę rustykalnego stylu.

 

Wzbogacona o 11 dopełniających aranżacje wzorów płytek o wymiarach 457 mm x 305 mm nowa kolekcja kamienna czerpie inspirację z pordzewiałej stali, naturalnego kamienia i faktur tkanin, oferując świeże tony pasujące do każdego mieszkalnego lub komercyjnego projektu. Trzy grupy — Weathered Steel, Natural Stone i Woven Fabric — bazują na najnowszych trendach w projektowaniu wnętrz, obejmując naturalne zwietrzenia, skamieniałości oraz faktury tkanin i odzwierciedlają niedoścignioną zdolność firmy Designflooring do odtwarzania w winylu produktów z naturalnego świata. Oferująca dodatkowe warianty projektowe kolekcja kamienna obejmuje kontrastujące i uzupełniające aranżacje bordiury oraz paski. 

 

„Nasi projektanci uchwycili nowe detale i na nowo przenieśli urok prawdziwego drewna i kamienia na winylowe podłogi, które są łatwe w czyszczeniu i trwałe bez uszczuplania naturalnych zasobów” tłumaczy Konrad Tenczynski, Menedżer ds. Rozwoju Rynkowego w Polsce. Jak mówi: „Oprócz współczesnej kolekcji wzorów, w Monet Stone uwzględniono nową specyfikację, umożliwiając zaoferowanie naszych płytek o wymiarach 457 mm x 305 mm z warstwą użytkową 0,7 mm i w grubości 3 mm”. „Wąskie deski 915 mm x 76 mm nadadzą szczególnie mocnego wyrazu dużym powierzchniom, jednocześnie zapewniając szeroki wybór wzorów do układania”. 

 

Cała kolekcja Monet Wood and Stone charakteryzuje się warstwą użytkową 0,7 mm i grubością 3 mm, co czyni ją idealną do często uczęszczanych wnętrz komercyjnych i mieszkalnych. Każdy z 17 drewnianych i 18 kamiennych wzorów Monet posiada wskaźnik antypoślizgowy R10, wskaźnik tłumienia hałasu na poziomie 2 dB oraz 17-letnią gwarancję. 

 

Designflooring jest jednym z wiodących w Europie dostawców luksusowych podłóg winylowych. Aby uzyskać więcej informacji o firmie i obejrzeć pełną gamę produktów, zapraszamy do odwiedzenia strony www.designflooring.com