Podłogi winylowe Van Gogh | Dekorian Home
WYSZUKANE-POLECANE | 2017-10-12

Podłogi winylowe Van Gogh

Udostępnij logo whatsapp logo twitter

Do niedawna winyl kojarzył się głównie z tradycyjnymi płytami muzycznymi, których w dzisiejszych czasach używają już tylko koneserzy.  


 

Autor tekstu: Aleksandra Bodzyńska

 

Okazuje się jednak, że winyl stał się tworzywem z powodzeniem wykorzystywanym w produkcji wysokiej jakości podłóg. Deski wytwarzane na bazie tego materiału sprawdzą się w domach i we wnętrzach komercyjnych. Trwałość, wysoka termoplastyczność i odporność na zalanie to tylko kilka z wielu zalet podłóg tego typu. Jeśli dodamy do tego doskonałe wzornictwo, perfekcyjnie imitujące naturalne materiały, mamy przepis na produkt idealny. 

 

W linii Van Gogh, dostępnej w ofercie Designflooring, udało się uzyskać niezwykle realistyczny wygląd drewna. Trójwymiarowa faktura, połączona z wiernie odtworzonym rysunkiem słojów, sęków, czy linii, do złudzenia przypomina prawdziwą teksturę drewnianych desek. Wielbiciele wnętrz rustykalnych mogą wybrać podłogę urealnioną efektem zwietrzenia. W modnym stylu skandynawskim sprawdzą się deski bielone. Dla wnętrz ultranowoczesnych, w typie industrialnym odpowiednie będą wzory poszarzone, noszące wyraźne ślady zużycia.

 

Kolekcja Van Gogh objęta jest 12 - letnią gwarancją. Deski mają wymiar 1219,2 x 177,8 mm, warstwa użytkowa ma grubość 0,55 mm. Wzory dostępne są na stronie designflooring.pl

 

Czas generowania strony: -1718762040,15s